Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Na piątkowy Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie będzie można dojechać specjalną linią autobusową. Będzie też więcej kursów popularnego „koła”.

Wschód Kultury – Europejski Stadion kultury rozpocznie się już w czwartek (21 czerwca) i potrwa do niedzieli (24 czerwca). Podczas tej największej kulturalnej imprezy w naszym mieście będzie na was czekać około 40 wydarzeń, 25 projektów artystycznych, 15 koncertów, w których weźmie udział ok. 200 artystów z 14 państw.

Wśród festiwalowych atrakcji znajdziemy wystawy, spektakle, pokazy filmowe, warsztaty, spotkania autorskie oraz gry i zabawy dla dzieci. Najważniejszą częścią ESK jest Koncert Główny, który odbędzie się w drugi dzień imprezy (piątek 22 czerwca) na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej.

W związku z tym w piątek zostaje uruchomiona dodatkowa linia autobusowa „E”, która będzie kursować w godz. 19:00 – 20:30 co około 15 minut na trasie: Pl. Kilińskiego – Pl. Wolności – Targowa – Szopena – Podwisłocze – Powst. Warszawy – Hetmańska stadion – Kilara –Szopena – Targowa – Pl. Wolności  – Dworzec PKP.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

A także w godz. 22:30 – 0:30 co ok. 15 min. na trasie: Hetmańska stadion – Kilara –Szopena – Targowa – Pl. Wolności  – Dworzec PKP. 

Rozkład jazdy linii „E” dostępny jest na stronie internetowej ZTM. Ponadto, zostaną uruchomione w godz. 18:30 – 20:20 oraz 22:30 – 24:00 dodatkowe kursy linii 0A i 0B, które będą jeździć z częstotliwością co ok. 10 min.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama