Zdjęcie: Materiały Dzień Dobry TVN

Jak lepiej zadbać o swoje zdrowie i  środowisko naturalne, o zdrową równowagę między pracą a życiem rodzinnym? Jak radzić sobie ze stresem? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas niezwykłego wydarzenia „Stacja Natura  Dzień”, które odbędzie się w niedzielę (17 września) na placu przy fontannie multimedialnej oraz w I LO w Rzeszowie.

Podczas imprezy  będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez coachów i dietetyków, poćwiczyć jogę, posmakować zdrowych i ekologicznych potraw, dowiedzieć się więcej zarówno o naturalnych kosmetykach, jak o i samochodach hybrydowych oraz elektrycznych (będzie również możliwość przejechania się takimi pojazdami).  

Na miejscu można będzie także nabyć wyroby rękodzieła i spotkać się z lokalnymi rzemieślnikami, dowiedzieć się więcej o miejskim pszczelarstwie i upcyclingu (przetwarzaniu śmieci).  Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.  Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a potrwa do 22:00. Poprowadzi ją znany i lubiany prezenter telewizji  TVN Tomasz Zubilewicz.  

Większość wydarzeń będzie odbywała się na placu przy fontannie multimedialnej i alei Lubomirskich, a niektóre warsztaty w I LO. Wstęp jest wolny, z wyjątkiem warsztatów Moniki Gubernat-Pieniążek i Anny Górskiej (cena 20 zł, obowiązują wcześniejsze zapisy.)

Organizatorem „Stacji” jest firma ProAktyw.

(mo) 

PROGRAM IMPREZY:

WARSZTATY (rezerwacja miejsc): 

– godz. 14.00 – 16.00, sala w I LO – „Motywacja w odchudzaniu. Ludzie wierzą w duchy, a ty nie możesz uwierzyć w siebie? Jak zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany swojego samopoczucia i wyglądu” – Monika Gubernat-Pieniążek (coach zdrowia)

– godz. 16.00 – 18.00, sala w I LO – „Stres może pracować na Twoją korzyść. Jak dobrze wykorzystać stres?”, Anna Górska (trener biznesu) 

Udział w warsztatach Moniki Gubernat – Pieniążek i Anny Górskiej wymaga zapisów i jest płatny – 20 zł/1 osoba/ 1 warsztat. Zapisy na warsztat/y: stacjanaturadzien@gmail.com. Pieniądze należy wpłacić na konto Alior Bank: 89 2490 0005 0000 4500 7693 4229, Firma ProAktyw. W tytule należy wpisać nazwę wybranego warsztatu/ów oraz własne imię i nazwisko.

MIASTECZKO ZDROWIA I URODY

– porady dietetyczek

– pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi

– analiza składu ciała

– badania skóry twarzy i głowy

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

EKO JARMARK – MOŻESZ POSMAKOWAĆ… MOŻESZ KUPIĆ!

– zdrowa żywność, regionalni dostawcy 

– food trucki z jedzeniem z naturalnych, wartościowych produktów

– ubrania i akcesoria vintage,

– naturalne kosmetyki

– regionalni rzemieślnicy 

– rękodzieło 

ROZMOWY Z EKSPERTAMI/PANELE TEMATYCZNE

– warsztaty z jogi – każdy z uczestników będzie mógł poćwiczyć jogę 

– Marek Barzyk, podkarpacki miód – „Pszczoła w mieście”

– „Śmieci na nowo” – warsztaty z upcyclingu dla dzieci i dorosłych 

– warsztaty darmowego makijażu

STREFA EKOMOTO

– samochody hybrydowe i elektryczne m. in. BMW i Hyundai – możliwość przetestowania samochodu w trakcie jazd próbnych

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama