Reklama

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie informuje o utrudnieniach w ruchu w mieście w związku z rozpoczynającym się w czwartek Świętem Wojsk Lądowych.

Centralne obchody Święta Wojsk Lądowych w Rzeszowie odbędą się w czwartek i piątek (10-11 września). Szczegóły TUTAJ.

Policja informuje, że w czwartek wieczorem zostanie przeprowadzona próba generalna przed właściwymi uroczystościami. Od godz. 19:15 do 19:40 i od 22:00 do 22:25 zamknięta dla ruchu zostanie jedna nitka ulic: Langiewicza, Hoffmanowej i Mochnackiego, którymi w kierunku al. Cieplińskiego przejdą kolumny wojska.

Cała al. Cieplińskiego zamknięta będzie od godziny 19. do godziny 22.

W piątek od godz. 12:50 do 13:10 i od 15:30 do 16:00. podczas przejścia kolumn wojska zamknięta zostanie jedna nitka ulic: Langiewicza, Hoffmanowej i Mochnackiego. Właściwe uroczystości odbędą się przy al. Cieplińskiego, która w całości zostanie zamknięta dla ruchu od 12:30 do 15:30.

Na czas wyłączenia ulic policjanci wyznaczyli objazdy. Kierujący jadący od placu Śreniawitów i ul. Dąbrowskiego będą mogli objechać zamknięte odcinki do al. Piłsudskiego przez ulice: Zamkową, Zygmuntowską, Mochnackiego i Sobieskiego.

Kierowców jadących w kierunku ulicy Krakowskiej policjanci kierować będą na objazd przez ulice: Jagiellońską, Langiewicza, Hoffmanowej, Dojazd Staroniwa. Ruch w przeciwnym kierunku odbywać się będzie tymi samymi ulicami.

Na głównych skrzyżowaniach ruchem kierować będą policjanci z wydziału ruchu drogowego.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama