Popowa wokalistka Magda Steczkowska w ostatniej chwili uciekła do telewizyjnego Sylwestra. Podczas sylwestrowej imprezy w Rzeszowie zastąpi ją Marika.

Siostra Justyny Steczkowskiej w ostatniej chwili zrezygnowała z występu na scenie rzeszowskiego Rynku. W ostatniej chwili odmówiła podpisania umowy ze względu na to, że dostała propozycję sylwestra telewizyjnego w Krakowie, gdzie wystąpi u boku takich gwiazd, jak m.in. Natalia Kukulska, Agnieszka Chylińska, Afromental. Koncert na krakowskim Rynku będzie transmitowany w TVN.

– Niestety, w wielu przypadkach tak się zdarza i najzwyczajniej w świecie nie mamy na to wpływu – ubolewa Joanna Dul z Estrady Rzeszowskiej.

Magdę Steczkowską zastąpi Marika, której muzyka obraca się w klimatach reggae, dancehall, soul oraz funk. Kilka lat temu Marika została okrzyknięta „pierwszą damą polskiego dancehallu”. W październiku br. ukazał się jej najnowszy album zatytułowany „Marta Kosakowska”, czyli prawdziwym imieniem i nazwiskiem wokalistki.

Jak na klimat tegorocznego rzeszowskiego Sylwestra, który ma być utrzymany w nastrojach lat 60., 70. oraz 80. i długoletnich tradycji rockowych Rzeszowa, to wydaje się, że Marika ze swoim repertuarem wpisuje się może nawet lepiej niż Magda Steczkowska. Marika ma świetny kontakt z publicznością, ceniona jest za sceniczną charyzmę i profesjonalizm.

– Jeśli chodzi o artystyczne względy, to nie będziemy stratni – zapewnia Joanna Dul.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Występ Mariki na Rynku to jedyna zmiana w programie rzeszowskiego Sylwestra na Rynku, który odbędzie się pod hasłem „Galowy Koncert Sylwestrowy”. W ostatnią noc roku będzie można usłyszeć największe przeboje disco lat 60., 70. oraz 80., w całkiem nowych, zaskakujących aranżacjach.

W czasie koncertu zobaczymy i usłyszymy wokalistów z takich programów jak: „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „The Voice of Poland”. Na scenie pojawią się: Alicja Janosz, Kuba Molęda, Arek Kłusowski, Michał Grobelny, Natalia Lubrano, Mateusz Grędziński, Mati Jakubiec, Gosia Nakonieczna oraz Jagoda Kret.

Gościem specjalnym będzie rzeszowianka Małgorzata Boć, finalistka popularnego programu „Aplauz, aplauz”. Orkiestrę towarzyszącą artystom poprowadzi znany rzeszowskiej publiczności Krzysztof Mroziak. Gospodarzami koncertu będą Katarzyna Skrzynecka oraz Marek Kaliszuk

Po gali w taneczny nastrój wprowadzi nas znany z zespołu xxanaxx Michał Wasilewski/Lance Flare. Szykuje się zatem solidna dawka elektronicznych dźwięków.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama