Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News

Szafy pękają ci w szwach, ale w połowie tych ubrań nie chodzisz prawie w ogóle? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – do Rzeszowa przybywa Szafing, który „uwolni” cię od niepotrzebnych ubrań, a innym pozwoli na to, aby odświeżyć garderobę na lato.

Dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl znów zawita do Rzeszowa. Tym razem swoją garderobę będzie można odświeżyć w najbliższą sobotę (10 czerwca) w Przystani Na Lato, która mieści się w pobliżu Filharmonii Podkarpackiej.

– Szafing to przede wszystkim dobry moment, by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na wakacje – mówi Gabriela Wajda, koordynator projektu.

– Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie staną się one naszymi ulubionymi, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie – dodaje.

Sobotni Szafing będzie trwał od godz. 11:00 do 15:00. W jego trakcie będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystawcy muszą zarezerwować sobie wcześniej miejsce na stronie szafa.pl/szafing. Rezerwacja kosztuje 10 zł, liczba miejsc jest ograniczona.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama