Reklama

Pod hasłem „Wietrzenie szaf” w sobotę (11 października) w Rzeszowie można było się wymienić odzieżą. Akcję zorganizował rzeszowski portal Szafa.pl.

[Not a valid template]

 

Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf odbyło się w ośmiu miastach w Polsce: w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Rzeszowie. W Rzeszowie „szafing” zorganizowano w podziemiach Rynku.

– To pierwsza nasza akcja zorganizowana na skalę ogólnopolską – powiedziała nam Urszula Zych, menadżer portalu Szafa.pl, z którego obecnie korzysta już około milion użytkowników.

Pierwsi zainteresowani wymianą odzieży pojawili się już godzinę przed rozpoczęciem akcji. Wszyscy z walizkami wypełnionymi odzieżą.

Ideą akcji jest bezpośrednia wymiana bądź sprzedaż rzeczy, których nie zamierzamy już zakładać. Kilkudziesięciu sprzedawców oferowało na swoich stoiskach sukienki, swetry, obuwie. Była też biżuteria. Przeważały oczywiście elementy damskiej garderoby.

– Wśród wystawców znalazł się także jeden mężczyzna, który również proponował odzież damską. Nie miałam odwagi zapytać, czy pochodzi ona z odświeżonej szafy żony – śmiała się Urszula Zych.

Od 6 lat, gdy istnieje Szafa.pl, „szafing” w Rzeszowie organizowano raz w roku. Organizatorzy, zaskoczeni powodzeniem i zainteresowaniem akcją, myślą już o kolejnej wyprzedaży. Zapowiadają, że będą ją teraz organizować co 2-3 miesiące.

– Dzięki bezpośredniemu kontaktowi mają szansę zawiązać się na „szafingu” nowe znajomości, a może i przyjaźnie. W końcu nic tak nie zbliża dwóch kobiet jak fajny ciuch – mówiła uczestniczka akcji pani Krystyna.

Informacje o kolejnych akcjach na stronie Szafa.pl w zakładce „szafing”.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.