Zdjęcie: Natalia / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama
Tylko naiwni chyba już sądzą, że to przypadek. W nocy z piątku na sobotę przy ul. Cegielnianej w Rzeszowie nieznani sprawcy zniszczyli toyotę aygo.
 

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że nieznani sprawcy na przyblokowym parkingu przy ul. Cegielnianej przebili opony w dwóch samochodach, a w trzecim wyrwali zderzak tylny. Wcześniej na tej samej ulicy ostrzelano jedno z mieszkań, ale w tym przypadku udało się namierzyć sprawców, którzy przez sąd zostali potraktowani stosunkowo łagodnie
 
Teraz mamy kolejny przypadek dewastacji samochodu na tej samej ulicy – tym razem toyoty aygo, która należy do pani Natalii. Z piątku na sobotę nieznany sprawca lub sprawcy wybili w aucie boczną szybę od strony pasażera. „Może nagłośnienie sprawy pomoże w ujęciu sprawcy” – napisała do nas Natalia, Czytelniczka Rzeszów News.  
 
O wybiciu szyby poinformowała policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i przeprowadzili oględziny. Przedmiotu, którym wybito szybę, w toyocie nie znaleziono. Policja potwierdziła, że została powiadomiona o zniszczeniu samochodu. – Ustalamy sprawcę – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 
 
Zdjęcie: Google. To ulica, na której stał zniszczony samochód
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Ewidentnie coś musi być na rzeczy… Albo ktoś z tego osiedla zalazł komuś za skórę… Jakieś ustawki kibicowskie albo jakieś inne porachunki drogowe. Teraz po tylu atakach jest racze pewne ze chodzi o cos konkretnego… Tylko o co? Szkoda ze cierpią niewinni ludzie. Widać oprawcy to imbecyle skoro mszczą się na niewinnych ludziach. Trzeba prześwietlić to osiedle wsród młodszych, kto tam taki mieszka… Co by mógł mieć coś za uszami. Moze w gre wchodzi jakiś konflikt handelku nielegalnym towarem. Moze by tak piwnice przeszukać…

  2. Jakieś zatargi? Walka o miejsca parkingowe? Kłótnie sąsiedzkie? Cokolwiek?
    Wg artykułu to wszystko jest powiązane. 3 różne sprawy 😀
    Ale powinniśmy posiadać jeszcze szerszą perspektywę niż tylko w okręgu jednej ulicy. Ja bym ustalał i łączył akty wandalizmu niszczenia mienia w całej dzielnicy… ba w całym rzeszowie! jako przypadki które podlegały by pod ten z artykułu wg którego: ,,Tylko naiwni chyba już sądzą, że to przypadek”.
    Ba! Podobno w Łańcucie komuś wybili szybę w samochodzie! Może to ten sam typ! Apeluje o rozszerzenie miejsca przestępstwa! Może typ jest mobilny i dział nie tylko w okręgu 1 ulicy. Może jakimś cudem potrafi wyjść z tymi aktami wandalizmu poza ulice Cegielnianą (Nie mam pojęcia jak on to zrobił!!).

Comments are closed.