Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 70 wystawców, u których można będzie degustować ponad 800 produktów z całego świata – w piątek i sobotę (14-15 czerwca) w Rzeszowie Festiwal Whisky i Wina.

Organizatorem Festiwalu Whisky i Wina na parkingu przy hali Podpromie jest sieć sklepów Al.Capone, która zapowiada, że Rzeszów na dwa dni zamieni się w stolicę miłośników whisky, wina. W piątek od 15:00 do 22:00, w sobotę od 13:00 do 22:00. 

– Na festiwalu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnych warsztatach Masterclass, odkryć bogactwo smaków z całego świata oraz śledzić na żywo emocje Euro 2024 w specjalnej strefie kibica – zapowiada Al.Capone.

Bilety na festiwal można kupować w sklepach Al.Capone lub na stronie: ebilet.pl. Każdy bilet zawiera zestaw startowy o wartości 70 zł, w tym równowartość 20 zł do wykorzystania na stoiskach, kieliszek festiwalowy ze smyczą oraz pakiet powitalny.

W cenie biletu również wiele degustacji przy różnych stoiskach. Festiwal Whisky i Wina dla osób pełnoletnich.

W programie spotkania z producentami, degustacje i możliwość zakupu wyjątkowych trunków. Oprócz Masterclass, uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach i dyskusjach z ekspertami branży np. o inwestowaniu w whisky lub jak czytać etykiety.

W programie znajdują się również konkursy, quizy wiedzy, koncerty na żywo (w piątek zespół Przystanek Mrówkowiec, a w sobotę Latające talerze), występ artysty dudziarza – Pawła Szymiczek. W strefie kibica będzie można śledzić na żywo mecze Euro 2024. 

Na festiwalu odbędzie się seria warsztatów Masterclass. Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne jest posiadanie zarówno biletu na warsztaty, jak i biletu na festiwal. W cenie biletu możliwe będzie uczestnictwo w Masterslass „ABC Degustacji”. 

Oto niektóre z propozycji Masterclass:

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Poznaj Destylarnię Glasgow 1770 – Eksploracja smaków szkockiej whisky

– Dziedzictwo Rioja Gran Reserva – odkrywanie ponadczasowej elegancji Faustino

– Gruzja: Historia i kolebka światowego winiarstwa. Degustacja gruzińskich win

– Beczki po winach i winach wzmacnianych w świecie whisky. Eksploracja wpływu win na smak whisky

– Smaki Tasmanii. Odkrycie unikalnych smaków tasmańskiej whisky

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie: festiwalwhiskyiwina.pl i na Facebooku.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama