Zdjecie: radeksikorski.pl
Reklama

Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry? – na pytania we wtorek 5 lutego w Rzeszowie będzie odpowiadał Radosław Sikorski, były minister spraw zagranicznych w rządzie PO-PSL. 

Sikorski przyjedzie do Rzeszowa na zaproszenie podkarpackiego Klubu Obywatelskiego, inicjatywy Platformy Obywatelskiej. Były szef MSZ w stolicy Podkarpacia będzie promował swoją najnowszą książkę „Polska może być lepsza”.

W książce Radosław Sikorski opisuje kulisy polskiej dyplomacji, m.in. swoją „grę” na arenie międzynarodowej z największymi politykami: Hilary Clinton, Siergiejem Ławrowem, Angelą Merkel, czy Wiktorem Janukowyczem.

Sikorski w swojej publikacji zastanawia się także, dlaczego jeszcze do niedawna świat na Polskę patrzył z podziwem i liczono się z naszym krajem, a dziś stoimy z boku. Dumnie, ale jednak samotnie.

Były szef MSZ zastanawia się też, co to znaczy, że „Polska wstała z kolan”. Czy to powód do dumy, czy raczej trwogi, że nie zauważyliśmy, że padliśmy na głowę? „Narzucają nam język nienawiści. Wyzywają od zdrajców i odmawiają polskości. Koszulka z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny” ma być miarą patriotyzmu”? – pyta Radosław Sikorski. 

Spotkanie z Sikorskim odbędzie się we wtorek w rzeszowskiej w restauracji Sabatini (al. Piłsudskiego 17). Początek o godz. 18:00. Wstęp bezpłatny. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
Powiadom o
mieszkaniec
mieszkaniec

Kolejny dziwkarz jak żyd Niesiołowski.

gość z Rzeszowa
gość z Rzeszowa

PiSdzielską watahę trzeba dobić co do jednego. To banda komunistycznych karierowiczów szkodzących Polsce.

gość z Rzeszowa
gość z Rzeszowa

Trolle opłacane przez PiS zieją polsko-katolickim jadem za pieniądze. NA POHYBEL PiS-KOMUNIE!!!

APPLEBAUM
APPLEBAUM

Przedstawiciel chamo-elity, mąż swej żony 😉

maniek
maniek

Na pewno przyjedzie pogratulować nowej sekretarz partii Gafa!

pogratulować kariery
pogratulować kariery

Zdradosław S. jest raczej pachołkiem “naszych sojuszników” zza oceanu. Uczestniczy w spotkaniach tzw. Grupy Bilderberg. Do niedawna reprezentował w Polsce “prawicę”. Brał czynny udział w integracji Polski z NATO. Dostał nawet tytuł „Człowieka Roku 2005” od pro-PiSowsko-USmańskiej „Gazety Polskiej” Życiorys ma jak jakiś bydgoski Dżejms Bond: “W czerwcu 1981 wyjechał do Wielkiej Brytanii w celu nauki języka angielskiego (ciekawe na jakiej podstawie dostał paszport). Po pół roku, kiedy w Polsce wprowadzony został stan wojenny, wystąpił o azyl polityczny, który przyznano mu w 1982. W Anglii podjął studia w Pembroke College Uniwersytetu w Oksfordzie. Był członkiem Klubu Bullingdona. Po trzyletnim pobycie… Czytaj więcej »

ten bufon i pseudoarystokrata właził w każde dupsko, byle być przy korycie
ten bufon i pseudoarystokrata właził w każde dupsko, byle być przy korycie

Autor mógł dodać, że ta chorągiewa była również Ministrem Obrony Narodowej w rządzie PiS-LPR, wcześniej była związana z rządami Buzka (AWS) i Olszewskiego.

Adam
Adam

Brawo , cała prawda , ten pachoł rosyjski Sikorski wchodził sowietom w dupę razem ze swoją partią tylko po to aby o nich dobrze mówiono. Jego pożal się boże partia aferzystów nie dbała o interes Polski i Polaków, a teraz śmie mówić że nasz kraj stoi z boku ??!!!! Ja się pytam czy ten człowiek do reszty oszalał ???!!!!

anzemo
anzemo

starszy specjalista od “robienia laski”

mieszkaniec Rzeszowa
mieszkaniec Rzeszowa

“„Narzucają nam język nienawiści. Wyzywają od zdrajców i odmawiają polskości. Koszulka z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny” ma być miarą patriotyzmu”? – pyta Radosław Sikorski. ” A dobijanie watachy panie Sikorski to nie język nienawiści ?

Trójka
Trójka

” będzie promował swoją najnowszą książkę „Polska może być lepsza”
Jest już tak kiepsko z finansami?
Aż na Podkarpacie trzeba się tłuc by zarobić parę groszy?
Oj, niedobrze, niedobrze . . .

rabin Goldberg
rabin Goldberg

Angielski gentleman co nie zrzuca z końca członka?

minuta prawdy
minuta prawdy
minuta prawdy
minuta prawdy

“… Sikorski w swojej publikacji zastanawia się także, dlaczego jeszcze do niedawna świat na Polskę patrzył z podziwem i liczono się z naszym krajem, a dziś stoimy z boku… ” Gdy dziś Polska w końcu zaczyna dbać o swoje interesy nie podoba się to wielu. A mówinie o staniu z boku to głupota. To za rządów pis Polskę przyjęto do grona już nie krajów rozwijających się a rozwiniętych. To za rządów pis Polska została niestałym członkiem rady bezpieczeństwa ONZ. To prezydent Duda przemawia w ONZ za polskimi interesami. Komorowski co najwyżej przemawiał w Ruskiejbudzie do drobiu jak karmił. To dziś… Czytaj więcej »