Pożegnalny koncert zespołu RSC zakończył XI edycję Rzeszów Carpathia Festival 2015. W sobotę laureaci festiwalu odebrali nagrody.

Tegoroczne Grand Prix Rzeszów Carpathia Festiwal zdobył Kuba Prachowski z Przemyśla, który w nagrodę otrzymał czek na 15 tys. zł. O laureatach festiwalu czytaj więcej TUTAJ.

Nagrody wręczono w sobotę na scenie rzeszowskiego Rynku, na której odbył się także koncert „Piosenki pana Waldka” w wykonaniu dziecięcej Grupy Artystycznej z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Wystąpiła także 12-letnia Alicja Rega, zwyciężczyni telewizyjnego show muzycznego TVN „Mali Giganci”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dla publiczności zaśpiewała również Safi Rakover, która zdobyła Grand Prix festiwalu w ub. roku, a ponadto laureaci tegorocznego festiwalu, oraz duet Sabina & Kuba. Gwiazdą wieczoru był koncert zespołu RSC, dla którego był to ostatni publiczny występ.

Zdjęcia z piątkowych przesłuchań finalistów festiwalu możecie zobaczyć TUTAJ, a TUTAJ ze spektaklu muzycznego „Volare Cantare”, który był jedną z atrakcji Rzeszów Carpathia Festival 2015.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama