Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Centrum Medyczne Medyk w najbliższy weekend uruchomi w Rzeszowie punkty szczepień przeciwko COVID-19. – Skorzystajcie! – apeluje do mieszkańców prezydent Konrad Fijołek. 

W najbliższy weekend, w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”, w Rzeszowie odbędzie się wiele imprez. Wśród nich największymi będą odbywające się w sobotę i niedzielę Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańki oraz Rzeszów Bike Festival.

Przyszłość kolejnych imprez z udziałem publiczności, czy spotkań np. w ogródkach kawiarnianych jest uzależniona w dużym stopniu od osiągnięcia odpowiedniego poziomu szczepień przeciw COVID-19. Szczególnie, że wisi nad nami widmo czwartej fali pandemii.

– Podczas każdej naszej imprezy będziemy o tym przypominać i prosić o szczepienie się. To służy naszemu wspólnemu bezpieczeństwu – podkreśla Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Podczas najbliższego weekendu, podczas Rzeszów Bike Festival, będą działały punkty szczepień Centrum Medycznego Medyk. W sobotę zaszczepić się będzie można w godz. 11:30-17:00 w Parku Sybiraków, w niedzielę w godz. 10:00-18:00 na rzeszowskim Rynku.

– Szczepimy szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson, co oznacza, że od razu po szczepieniu otrzymuje się certyfikat. Szczepienie jest oczywiście bezpłatne, nie ma konieczności rejestracji. Wystarczy dowód osobisty – informuje Agnieszka Gocek z Medyka.

– W sobotę w Parku Sybiraków, oprócz możliwości zaszczepienia się, będzie można nauczyć się udzielać pierwszej pomocy w ramach naszej akcji #DajemySerce ❤ – dodaje Gocek.

Konrad Fijołek zapowiedział, że punkty szczepień będą organizowane także podczas kolejnych wydarzeń „Atrakcji na wakacje”. Informacje o wydarzeniach odbywających się w ramach „Atrakcji” na wakacje dostępne są na stronie internetowej erzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama