Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Świeże owoce i warzywa, regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory – to wszystko będzie można kupić w sobotę (29 czerwca) na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie.

Eko-bazarek w Parku Papieskim gromadzi rzesze miłośników zdrowej żywności. Pierwszy odbył się 21 października 2023 roku. Sprzedawane wyroby pochodzą od różnych lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj nawet ponad 100 wystawców z regionu.

Oferowane przez nich produkty, jak zapewniają organizatorzy, są świeże, smaczne, ekologiczne i zdrowe. W jednym miejscu można kupić wszystko – od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło wprost od ich producentów.

– Po frekwencji widać, że nasz Podkarpacki Bazarek przypadł do gustu rzeszowianom, którzy bardzo chętnie robią tam zakupy – mówi Krystyna Stachowska, pełnomocnik prezydenta Rzeszowa ds. społecznych, kultury i oświaty.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Do tej pory odbyło się pięć edycji eko-bazarku. Szósty będzie w sobotę, 29 czerwca, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej), w godz. 8:00-14:00. Samochody można zostawić na parkingu hipermarketu E.Leclerc. Pamiętajcie, od niedawna jest płatny

Targ organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa. Odbywa się raz w miesiącu w wybraną sobotę. 

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama