Uwaga, w sobotę (30 maja) nie odbędzie zaplanowany na ten dzień pokaz specjalny fontanny multimedialnej w Rzeszowie. Pokaz przesunięto na niedzielę.

Zmiana terminu pokazu ma związek z koncertowo-dyskusyjną częścią Festiwalu Przestrzeni Miejskiej, który od piątku do soboty potrwa w fosie rzeszowskiego zamku Lubomirskich.

Sobotni specjalny pokaz fontanny multimedialnej został przełożony na niedzielę (31 maja) na godz. 21:00.

W czerwcu specjalne pokazy fontanny odbędą się 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca i 27 czerwca. Zmieni się godzina pokazów. Dotychczasowe odbywały się o godz. 21:00, od 13 czerwca będą o godz. 21:30.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pierwszy czerwcowy to „Historia Muzyki” i „Innowacyjny Rzeszów”, kolejne to „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” z udziałem aktorów. Pokazy specjalne fontanny odbywać się będą do 3 października. Pełna rozpiska TUTAJ.

Codziennie o godz. 13:00 odbywają się pokazy dla dzieci. To kompilacja bajek dla dzieci, o 17:00 pokaz „Set Fire to the Rain” – Adele, Klezmer Lounge Hava Nagila – Nigun Tantz, Wojciech Kilar – Polonez. Pokaz wieczorny zaczyna się o godz. 20:00. Od 28 czerwca do 28 sierpnia będzie od 21:00.

Wszystkie pokazy są bezpłatne. Ich reżyserem jest Bogumił Palewicz.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama