Nowy teledysk Luxtorpedy, premiera najnowszej płyty zespołu Maciej Maleńczuk & Psychodancing, koncerty Patyczaka, Speculum, Cochise i Łydki Grubasa na scenie alternatywnej – organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal odkrywają ostatnie karty imprezy.

[Not a valid template]

 

Największy rockowy festiwal w południowo-wschodniej Polsce startuje 21 sierpnia. Cieszanów Rock Festiwal ponownie zamieni się w plan teledysku. Podczas piątej, jubileuszowej edycji, swój oficjalny klip do nowego utworu zarejestruje Luxtorpeda.

– CRF jest wyjątkowym festiwalem na mapie Polski. Posiada niesamowitą atmosferę, super line up, jak i również niepowtarzalny klimat! Bardzo się cieszymy, że drugi raz możemy tutaj zagrać, tym bardziej, że w tym roku kręcimy w Cieszanowie teledysk! – mówi Robert, „Litza”, Friedrich, lider Luxtorpedy.

W zeszłym roku, podczas CRF, swój teledysk nagrał zespół Kult.

To nie koniec jubileuszowych wieści. Publiczność festiwalu czeka też niespodzianka w postaci premierowego koncertu jeszcze nie wydanej, planowanej na jesień, najnowszej płyty zespołu Maciej Maleńczuk & Psychodancing, połączonego z zestawem wybranych utworów, pochodzących z dotychczasowej działalności lidera zespołu.

Wiadomo również, że jubileuszowy CRF 2014 poprowadzi Piotr Kędzierski, prezenter Rock Radia, współprowadzący kultową audycję „Ranne Kakao”.

Organizatorzy zamknęli również program sceny alternatywnej CRF 2014. Oprócz zespołów konkursowych, publiczność usłyszy m.in. tajemniczy projekt Speculum. To nowe dziecko znanego ze współpracy z Kazikiem Staszewskim Dr Yry, brata Figo z Figo Fagot oraz muzyków rzeszowskiego zespołu Cremaster. Będzie to pierwszy w historii koncert tego, założonego zaledwie w maju tego roku zespołu.

Ponadto na scenie alternatywnej zagrają: wesoła i szalona Łydka Grubasa, rockowy Cochise z Pawłem Małaszyńskim na wokalu oraz Brudne Dzieci Sida, czyli Patyczak i jego gitara z programem „Trzy akordy darcie mordy”.

Coraz więcej atrakcji, warsztatów, nietuzinkowych aktywności przybywa również w festiwalowym CITY NGO, szczegóły na Facebook.com/CityNgo.

Bilety do kupienia on-line oraz w punktach sprzedaży na: www.patefon.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, w salonach Empik oraz na stronie internetowej www.cieszanowrockfestiwal.pl w zakładce Bilety.

Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia.

SCENA GŁÓWNA

22 sierpnia

GBH, Arkona, Happysad, Luxtorpeda, Magnificent Muttley, Maleńczuk & Psychodancing, Sebastian Riedel i Cree

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

23 sierpnia

Armia, Ortodox, Lao Che, R.U.T.A. / Paprika Corps, T. Love Alternative, Korpiklaani, Maleo Reggae Rockers

24 sierpnia

KSU, Dzieciuki, Łąki Łan, Acid Drinkers, Szwagierkolaska, Agnostic Front, Paddy and the Rats

SCENA ALTERNATYWNA

21 sierpnia

Shamboo + Muniek, Brudne Dzieci Sida, Łydka Grubasa, Speculum

22 sierpnia

2 Grosze do Wina, Face of Hate, Rotengeist, Tebeg, Insist

23 sierpnia

Heroes Get Remembered, Agyness B. Marry, Chopin Died, Hańba, Cochise

24 sierpnia

Berlinska Dróha, Čorna Krušwa, 2morrow2late, Iné Kafe, Landau

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama