Akcja rzeszowskich kryminalnych przy pomniku Czynu Rewolucyjnego

7
Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków zostały zatrzymane we wtorek przed południem przy pomniku Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie. 

Jak udało nam się dowiedzieć, kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie do akcji wkroczyli ok. godz. 11:00 w rejonie al. Cieplińskiego i ronda Dmowskiego. Tam zatrzymali do kontroli audi, które zostało szczegółowo przeszukane.

– Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli podejrzewani o posiadanie narkotyków. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku 21 i 30 lat. Z ich udziałem trwają czynności – mówi krótko Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej KMP.

Policja na razie nie ujawnia, jakie narkotyki w audi znaleźli policjanci i ile ich było. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

7 KOMENTARZE

 1. ktos wyslal zdjecie na ten poj…..ny portal albo gosc sam lata z aparatem jak by mu mleka w dziecinstwie brakowalo. Portal nieprofesjonalny. Odradzam lajkownie go i ogladanie.!!!!

 2. Widocznie przygotowywali się do wywołania rewolucji no bo pomnik czynu rewolucyjnego – nawet go chcą wykupywać a rewolucji pod pomnikiem jak nie bylo tak nie ma a teraz służby przeszkodziły i dalej Pikuś
  No dawniej przed ” ruchawkami ” to walecznym idącym do szturmu samogon dawali a teraz widocznie to narkotyki podają – no czasy się zmnieniają i środki i dawkowanie też

  • Samogon to co to, „napój energetyczny”?
   Alkohol Etylowy jest środkiem odurzającym o działaniu narkotycznym, dokładniej mówiąc substancją narkotyczną z kategorii depresantów, jedną z najczęściej używanych substancji psychoaktywnych (pl.wikipedia.org/wiki/Etanol#Negatywne).
   Alkohol to też narkotyk, różnica polega na tym, że jest legalny i głównie państwo czerpie dochód z jego produkcji i handlu.

   • Szanowny Panie – nie pisze że to napój energetyczny
    Już technike destylacji opanowali Summerowie a Egipcjanie to uleprzyli : ponadto ( samogon czy bimber) w okresie powtań i wojen był środkiem płatniczym – choćby w stanie wojennym
    A monopol państwa to powstal w II- giej Rzeczypospolitej

    Jednocześnie znam treśc Dz.U z 2001- nr 31- poz 353
    I Dz.U z 2016- poz 822
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ