Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News

Katecheza, wieczór uwielbienia, spowiedź, medytacje Słowa Bożego, by rozwijać swoją wiarę. Koncert T. Love – by pokazać, że katolik też potrafi się dobrze bawić. Tak właśnie zapowiadają się 3. Diecezjalne Dni Młodych, które w czwartek (17 sierpnia) rozpoczynają się w rzeszowskim Parku Papieskim.

„Jest super”, bo chłopaki z T. Love przyjadą do Rzeszowa. „Jest super”, bo zagrają dla mieszkańców  stolicy Podkarpacia koncert. „Jest super”, bo z T. Love „Chłopaki nie płaczą” i pojawią się na scenie w Parku Papieskim podczas 3. Diecezjalnych Dni Młodych, które odbędą się pod hasłem „Jego imię jest” w dniach 17-19 sierpnia w Rzeszowie.

A czym są DDM? To spotkanie ludzi młodych, którzy „czują” Kościół oraz dla tych, którzy chcieliby poczuć go bardziej.

W czwartek o godz. 18:00 rozpocznie się duchowa uczta. W programie 3-dniowego spotkania z Bogiem znajdziemy: katechezę, wieczór uwielbienia, Eucharystię, której będzie przewodniczył biskup rzeszowski Jan Wątroba, medytację Słowa Bożego, jutrznię, spowiedź, agapa.

Jeśli chodzi o atrakcje rozrywkowe w ramach DDM w piątek 18 sierpnia o godz. 20:00 zagra wcześniej wspomniany zespół T. Love. Wstęp bezpłatny. 

Organizatorzy wydarzenia zalecają, aby zabrać ze sobą takie rzeczy jak: ciepła bluza, coś przeciwdeszczowego, nakrycie głowy, śpiwór, karimatę, łyżkę, widelec, kubek, nóż, konserwy i chleb na śniadanie (piątek i sobota) i kolację (piątek). Organizatorzy DDM w Rzeszowie zapewniają kolację w czwartek i obiad w piątek.

Ponadto, warto zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, różaniec, ubrania na zmianę.

PROGRAM DIECEZJALNYCH DNI MŁODYCH

Czwartek (17 sierpnia)

– 18.00 – Rozpoczęcie DDM

– 20.00 – „Uwielbiaj Duszo”

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Piątek (18 sierpnia)

„…Okazał Moc Swego Ramienia…” Katecheza, medytacja Słowa, spotkania, Eucharystia

– 20.00 – Koncert zespołu T.LOVE

Sobota (19:00)

„…wywyższa pokornych..” ( jutrznia )

„…miłosierdzie z pokolenia na pokolenie…” – czas spowiedzi

– 12.00 – Msza Święta sprawowana przez biskupa rzeszowskiego Jana Wątrobę

– 19.00 – zakończenie agapą

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama