Zdjęcie: KMP Rzeszów

Zagadkowe zaginięcie 25-letniego Mateusza Szylaka. Mężczyzna ostatni raz był widziany w weekend w okolicach rzeszowskiego Rynku. 25-latka poszukuje policja.

O zaginięciu Mateusza Szylaka poinformowała nas jego znajoma Estera Sroka. 25-latek ostatni raz widziany był około godz. 3:00-4:00 rano, w nocy z soboty na niedzielę (19-20 listopada) w okolicach Rynku w Rzeszowie.

Ostatnie znane miejsce pobytu Mateusza Szylaka to pub „Czarny Kot”, w którym był ze znajomymi. Oni wcześniej opuścili lokal, Mateusz został sam. Z pubu wyszedł w białej koszulce. Od tamtej pory ślad po Mateuszu się urwał, telefon komórkowy ma cały czas wyłączony.

– Kurtkę zostawił w samochodzie, ale dokumenty prawdopodobnie miał przy sobie. Na pewno sam wychodził z „Czarnego Kota”. Nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca. Mateusz nie ma zwyczaju znikania bez śladu – twierdzi Estera Sroka. 

Dziewczyna 25-latka w poniedziałek ok. godz. 17:00 poinformowała rzeszowską policję o zaginięciu młodego mężczyzny. Potwierdził nam to Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Mateusz Szylak jest mieszkańcem Stańkowej z gminy Ustrzyki Dolne.

– Po tym, jak przyjęliśmy zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny, nasi policjanci sprawdzili wszystkie szpitale, izbę wytrzeźwień, noclegownie i inne miejsca, do których mógłby trafić 25-latek. Nigdzie go nie było, nie był zatrzymywany. Mężczyzna w naszych rejestrach figuruje jako osoba zaginiona – mówi Adam Szeląg.

Poszukiwania mężczyny cały czas trwają. 

Mateusz Szylak jest brunetem, ma czarne oczy, czarne włosy, 176 cm wzrostu, twarz owalną, noś średni, uszy przylegające. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie dżinsy, granatową bluzę, szarą kurtkę i brązowe buty. Mężczyzna na twarzy ma kilkudniowy zarost, nie ma znaków szczególnych.

Jeżeli ktoś zna miejsce pobytu 25-latka lub posiada informacje, które mogłyby się przyczynić do jego odnalezienia, proszony jest kontakt z KMP w Rzeszowie, tel. (17) 858 32 24, 858 33 10 lub telefon alarmowy policji – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama