Zdjęcie: Łukasz Bąk / Materiały prasowe
Reklama

Program Podkarpackiej Komisji Filmowej CamON-line nabiera rumieńców. Przed nami trzecie już spotkanie. Poprowadzi je Artur Zaborski, dziennikarz, któremu wywiadów udzieliła śmietanka Hollywood, w tym Nicole Kidman, George Clooney i Tilda Swinton.

Uczestnicy warsztatów CamON-line mogli już przyjrzeć się pracy scenopisarza razem z Arturem Wyrzykowskim oraz poznać kulisy produkcji filmowej dzięki Anecie Hickinbotham, producentce filmów takich jak “Ostatnia rodzina” czy “Boże Ciało”.

Trzecie spotkanie poświęcone zostanie krytyce filmowej. – Warsztaty mają na celu uświadomienie, że nie ma jednego filmu, który robi twórca. Jest tyle filmów, ilu jego odbiorców – tłumaczą organizatorzy.

– Każdy przefiltrowuje to, co widzi, przez swoją wrażliwość, doświadczenie życiowe, poglądy polityczne, sytuację społeczną, w której egzystuje – dodaje Artur Zaborski, dziennikarz i krytyk filmowy, który poprowadzi warsztaty. 

Warsztaty odbędą się w sobotę (8 sierpnia) w godz. 10:00 – 14:00 na platformie Zoom. Zapisy na nie potrwają do piątku (7 sierpnia). Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: k.mazurkiewicz@podkarpackiefilm.pl. Liczba miejsc ograniczona.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: