Policjanci ustalają przyczyny zderzenia forda z mazdą na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Dębicką w Rzeszowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
[Not a valid template]
O zderzeniu, do którego doszło dzisiaj przed godz. 10:30, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News.
– Ford zderzył się z mazdą. Nikt nie doznał obrażeń. Zdarzenia zostanie zakwalifikowane, jako kolizja – mówi Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.
Zderzenie wyglądało bardzo groźnie. Z ustaleń policji wynika, że to kierowca mazdy jechał od strony Krakowa w kierunku centrum Rzeszowa. W tym czas do ruchu próbował się włączyć kierowca forda, który wyjeżdżał z przeciwnej strony z ulicy Dębickiej i także chciał jechać w kierunku centrum.
„Usłyszałem potworny huk. Po zderzeniu oba samochody przeleciały na drugi pas jezdni. Mazda ma urwane tylne lewe drzwi, skoszony zostały znak drogowy. Części samochodów leżały w promieniu kilkudziesięciu metrów od zderzenia aut” – napisał pan Piotr.
“Dobrze, że w tym czasie ścieżką rowerową nie jechał żaden rowerzysta, bo mógłby zostać rozjechany” – dodał nasz Czytelnik.
To kolejne już w ostatnich dniach zderzenie samochodów na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Dębicką. W ubiegły piątek zderzyli się tam kierowcy hondy jazz i toyoty celica. Trzy osoby zostały ranne. Więcej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.

![Zaginął 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jego telefon milczy, trop urywa się w Hiszpanii [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zaginiony-nikodem-kobylarz4-218x150.jpg)

![Tragedia pod wodą. 60-latka nurkowała w jeziorze, jej życia nie udało się uratować [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/smierc-jezioro-tarnobrzeskie-1-1-218x150.jpg)
![Przemycali nielegalnych migrantów do Polski. Ukraińska grupa przestępcza rozbita [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/biosg-zatrzymani-ukraincy3-218x150.jpg)



![Chciał ukraść drzewo, doprowadził do pożaru. Spłonęło pół hektara lasu [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/pozar-lasu-lubaczow-218x150.jpg)


![Rzeszów centrum odbudowy Ukrainy? Kluczowa konferencja przyciągnie światowych liderów i biznes [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/fijolek-konrad-rzeszow-218x150.jpg)






![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)






![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)






![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)






![Ruszyła budowa kładki na rzece Strug. To inwestycja za miliony złotych [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/kladka-strug-rzeszow-3-1-218x150.jpg)

![Zaginął 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jego telefon milczy, trop urywa się w Hiszpanii [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zaginiony-nikodem-kobylarz4-100x70.jpg)
![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-324x235.jpg)
