Fot. Piotr Woroniec jr / Rzeszów News. Na zdjęciu Andrzej Gutkowski

Andrzej Gutkowski, były wiceprezydent Rzeszowa, znalazł w końcu nową pracę. Został dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku. 

Andrzej Gutkowski, związany z Platformą Obywatelską, nowym dyrektorem OSiR-u w Trzebownisku jest od 1 sierpnia.

– Wygrał konkurs, do którego zgłosiło się pięciu kandydatów. Uzyskał najwięcej punktów. Komisja konkursowa zarekomendowała wójtowi, by to Andrzejowi Gutkowskiemu powierzyć stanowisko dyrektora ośrodka – mówi Sławomir Porada, wicewójt gminy Trzebownisko. 

Andrzej Gutkowski na stanowisku dyrektora OSiR-u zastąpił Marka Bakowskiego, który po kilkunastu latach pełnienia dyrektorskiej funkcji przeszedł na emeryturę. – Pan Gutkowski okazał się najlepszym kandydatem – dodaje Sławomir Porada. 

Andrzej Gutkowski, jeden z trzech wiceprezydentów Rzeszowa z czasów rządów Tadeusza Ferenca, najdłużej szukał nowego zajęcia. Szybko pracę znalazł Marek Ustrobiński, w lutym został prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do MPWiK na chwilę trafił także Stanisław Sienko, gdzie był kierownikiem laboratorium, w maju Sienko został nowym dyrektorem Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Spekulowało się, że Gutkowski też trafi do MPWiK, a potem do MPGK w Rzeszowie. 

Ostatecznie były wiceprezydent Rzeszowa znalazł pracę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Trzebownisku, który siedzibę ma w Nowej Wsi. Andrzej Gutkowski wiceprezydentem Rzeszowa był od 2015 roku, nadzorował m.in. gospodarkę komunalną.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama