Fot. Materiały artystki
Reklama

W andrzejkowy wieczór (niedziela, 26 listopada) w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się koncert Valentiny Maslowskiej. W cenie biletu lampka wina.

Valentina Maslovska skończyła jazz i muzykę rozrywkową na Uniwersytecie Rzeszowskim, występowała razem z Olgą Szomańską, Brianem Fentressem, Bovską, Natalią Kukulską, Beatą Kozidrak. Jest uczestniczką wielu szkoleń poświęconych pedagogice wokalnej, m.in. zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wokalistów MIX.

Valentina jest laureatką wielu konkursów i festiwali, takich jak DINO TOP oraz Cała Jaskrawość. Zdobyła I wyróżnienie w programie „Szansa na sukces” 2021. W 2022 roku była wokalistką zespołu Midsommar, z którym pojawiła się na jednym z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej OFF Festival, Sounddrive oraz Great September.

Maslovska jest liderką jazzowej formacji VM BAND i projektu V A L E N T I N A, który założyła w 2020 roku z przyjaciółmi ze studiów. W składzie są: Paweł Jarosiński, Mateusz Garbacz, Nikodem Ziółkowski, Arkadiusz Rozmus oraz Damian Sąsiadek. W 2022 r. okazał się ich pierwszy singiel „Płaszcz”, zapowiadający płytę „V A L E N T I N A vol.1 Początki”.

Także w tym roku projekt wygrał konkurs #free20 zorganizowany przez Estradę Rzeszowską. Dzięki dofinansowaniu miasta Rzeszów, V A L E N T I N A wydała płytę z 9 utworami i dwoma bonusami. Projekt pojawił się na takich festiwalach jak: Europejski Stadion Kultury, DINO TOP, a także w Filharmonii Podkarpackiej.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Single z wydanej płyty pojawiły się w także na antenie Radia 357, Radia Czwórka, Polskiego Radia Rzeszów i Polskiego Radia Kraków. W 2023 roku, dzięki dofinansowaniu miasta Rzeszów, krążek został wytłoczony i obecnie jest dostępny w przedpremierowej sprzedaży. 

Bilety na koncert Valentiny Maslovskiej 26 listopada można kupić w Rzeszowskich Piwnicach oraz na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl. W cenie biletu, który kosztuje 49 zł (pojedynczy) i 75 zł (dla dwojga), na uczestników czeka lampka wina. Współorganizatorem koncertu jest Estrada Rzeszowska. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. 

Zdjęcie: materiały prasowe

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama