fabryka-malego-agd-bsh-nieopodal-rzeszowa
Zdjęcie: fabryka małego AGD BSH nieopodal Rzeszowa

W fabryce BSH w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim pracę znajdzie dodatkowe 50 osób. Firma zwiększy zatrudnienie w związku z tzw. wysokim sezonem sprzedaży małego AGD, który występuje zawsze pod koniec roku.

Kogo szukają? 

Jak poinformowała dyrektor ds. personalnych w BSH w Rzeszowie Magdalena Drapała, poszukiwani są kandydaci na stanowiska produkcyjne, ale także w logistyce.

Zatrudnienie w fabryce w Głogowie Małopolskim znajdą zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które są na początku swojej zawodowej drogi lub dotąd nie pracowały w branży AGD. Nowi pracownicy otrzymają pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków czy ubezpieczenie grupowe.

Zdjęcie: materiały prasowe

Pracownicy, którzy zostaną zatrudnieni na czas określony mogą w przyszłości liczyć na stałe zatrudnienie.

Co produkują w Głogowie Małopolskim?

BSH produkuje w Głogowie Małopolskim kapsułkowe ekspresy do kawy i odkurzacze. Z uwagi na tradycyjnie wysoki sezon sprzedaży małego AGD pod koniec roku potrzebuje dodatkowych pracowników. Zostaną oni zatrudnieni przez agencję pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową.

W ostatnim czasie firma zainwestowała w podrzeszowską fabrykę kilkadziesiąt milionów złotych. Dzięki tym pieniądzom uruchomione zostały nowe linie produkcyjne, na których rozpoczęła się produkcja nowych modeli odkurzaczy.

Odkurzacz-z-BSH-Rzeszow-w-testach-Stiftung-Warentest
Zdjęcie: Odkurzacz z BSH Rzeszów

BSH to Bosch

BSH oprócz zakładu w Głogowie Małopolskim ma również Centrum Badań i Rozwoju w Rzeszowie. W sumie na Podkarpaciu firma zatrudnia ok. 1 tys. pracowników. W Polsce firma posiada sześć fabryk i zatrudnia w sumie ok. 7 tys. osób.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. należy do Grupy Bosch, jest drugim największym producentem AGD na świecie. Na całym świecie zatrudnia ok. 60 tys. pracowników. Portfolio BSH obejmuje jedenaście marek, w tym m.in. Bosch i Siemens.

(oprac. red/PAP)

Czytaj więcej:

24 Kolumbijczyków nielegalnie w firmie metalurgicznej. Czeka ich deportacja

Reklama