W weekend (21 i 22 października) Bajka Disco Club otwiera swoje podwoje dla imprezowiczów, zwiastując nadejście nowej ery disco na Podkarpaciu. Imprezę, która raz na zawsze ma odmienić oblicze Rzeszowa, uświetni gwiazda piątkowego wieczoru – zespół Playboys.

Bajka Disco Club to nowy punkt na imprezowej mapie Rzeszowa. Klub będzie działał w Centrum Handlowym Europa II przy al. Piłsudskiego 34 w miejscu, gdzie jeszcze do niedawna funkcjonował zlikwidowany już klub Black and White, a wcześniej legendarna Akademia.

Nowa miejscówka jest jedną z największych dyskotek w Polsce i pierwszym klubem w Rzeszowie serwującym występy na żywo największych gwiazd polskiego disco.

Rzeszowski Bajka Disco Club kontynuuje sukces swojego imiennika, który już od ponad roku trzęsie imprezową sceną Łodzi, każdego tygodnia przyciągając tysiące spragnionych dobrej zabawy klubowiczów.

Świętując swoje wielkie otwarcie, Bajka Disco Club zaprasza na dwie imprezy, które rozpoczną się o godzinie 20:00 w piątek oraz w sobotę, 21 oraz 22 października.

W piątkową noc wystąpi na żywo zespół Playboys (znany z hitów „Zwariowałem”, „Lejde”, „Fajna jest ta dziewczyna” i „Tylko Ty”), a przez cały weekend imprezy na dwóch parkietach muzycznych rozkręcać będą sety DJ-ów.

W Sali Głównej królować będzie disco polo i dance, a w sali Exclusive do tańca porwą hity lat 80. i 90.

Bilety na piątkową i sobotnią imprezę można będzie zakupić przy wejściu w cenie 15 i 10 złotych od osoby. Na pierwszych 100 gości czekają energetyzujące upominki w postaci napojów Bajka Energy Drink.

– Bajka Disco Club to mocno imprezowe wnętrze, solidnie zaopatrzone bary, imprezy tematyczne rozkręcane przez DJ-ów oraz koncerty największych gwiazd polskiego disco – zapowiadają organizatorzy.

Rzeszowski Bajka Disco Club będzie w stanie pomieścić 1500 gości. Ma to być klub pełen dobrej zabawy, z trendem muzyki dance i disco polo, dlatego właściciele klubu wychodzą na przeciw oczekiwaniom miłośników tej muzyki.

– Rzeszów to piękne miasto, rozwijające się z klimatem i z wieloma fanami muzyki disco, dlatego też właściciele postawili na Rzeszów – tłumaczy Katarzyna Chmielewska z biura prasowego Bajka Disco Club.

Szlaki w serwowaniu mieszkańcom Rzeszowa muzyki disco polo przetarło Radio Wawa, które w tamtym roku wybrało Rzeszów na pierwsze miasto w Polsce, w którym puszczany jest ten rodzaj disco.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama