Jeżeli wciąż myślicie, że słuchanie disco polo to obciach, to drugi dzień KultURaliów 2016 w Rzeszowie pokazał, że fanów tej muzyki nie ubywa, a wręcz przeciwnie.

Muzyka disco polo od wielu lat jest stałym elementem juwenaliów w całym kraju. W Rzeszowie wcale nie jest inaczej. Kiedyś organizatorzy tłumaczyli, że disco polo na juwenaliach ma pokazać kiczowatość i tandetę tej muzyki, ale teraz to już przeszłość. Disco polo weszło na „salony”.

W drugi dzień KultURaliów 2016, których organizatorem jest Uniwersytet Rzeszowski, na scenie Miasteczka Akademickiego przy ul. Cichej, zagrały gwiazdy disco polo: Rompey, DJ Mietek, Magic, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Mario Bischin, Boys i Playboys.

Przy muzyce disco polo bawiły się tysiące studentów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dzisiaj (21 maja) ostatni dzień KultURaliów. Wystąpią Metromon, Wańka Wstańka, Taranthula, Zbuku, Jelonek, Hysteria, Te-Tetris, Acid Drinkers i Quebonafide. Koncerty rozpoczynają się o godz. 16:45. Pełną rozpiskę koncertową możecie sprawdzić TUTAJ.

Kto nie widział zdjęć z barwnego korowodu studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, może je zobaczyć TUTAJ, a zdjęcia z pierwszego dnia KultURaliów dostępne są TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama