Zdjęcia: Materiały prasowe
Reklama

Jeśli masz ochotę sprawdzić siłę swoich mięśni, zgłoś się koniecznie do udziału w IV Mistrzostwach na Wyciskanie Sztangi Leżąc, które odbędą się 13 października w Rzeszowskim Domu Kultury. Zgłoszenia do pierwszego etapu przyjmowane są do czwartku (4 października). 

Masz siłę i moc? Weź udział w Mistrzostwach. Zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch konkurencjach. W pierwszej waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej równa połowie jego masy.

I runda Mistrzostw to równoległe eliminacje, które odbędą się w piątek (5 października) o godz. 18:00 w trzech siłowniach w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury: Biała (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164), Przybyszówka (ul. Dębicka 170) oraz filii Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a).

II runda, czyli finał Mistrzostw, odbędzie się w sobotę (13 października) w RDK filia Biała.

Zgłoszenia chętnych do udziału w zawodach przyjmowane są w godzinach 16:00-20:00 w siłowniach RDK filia Biała,  Przybyszówka oraz Staromieście: do czwartku (4 października) dla zawodników biorących udział w I oraz II rundzie Mistrzostw, do 12 października do  20:00 dla zawodników biorących udział wyłącznie w II rundzie Mistrzostw.

W Mistrzostwach mogą wziąć udział wyłącznie zawodnicy, którzy ukończyli 16. rok życia,
a koszt udziału wynosi 10 zł. Regulamin oraz karta zgłoszenia na stronie  www.rdk.rzeszow.pl.

(oprac. jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: