Zdjęcie: Facebook.com / Agnieszka Chylińska
Reklama

Ubrana w czapkę i duże okulary rozmawia przez telefon z synem Krystianem, którego informuje, że nie pojedzie na żaden koncert do Rzeszowa, bo w tym dniu są umówieni z ciocią Cecylią. O czym mowa? O zapowiedzi koncertu w stolicy Podkarpacia, którą nagrała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska kiedyś śpiewała w zespole O.N.A, dziś stawia na solową karierę, jest też jurorem w talent show emitowanym na antenie TVN – „Mam Talent!”.

Fani, zapewne wiedzą też, że Chylińska 15 grudnia zagra w rzeszowskim klubie Lukr (al. Kopisto 1). Nie ma w tym nic zaskakującego, no chyba, że weźmiemy pod uwagę jak wokalistka zapowiedziała swój koncert w stolicy Podkarpacia na Facebooku.

To właśnie tam znalazł się filmik, na którym wokalistka przebrana za „moherową” mamę – czapka i duże okulary – dzwoni do „szczyla”, czyli syna Krystiana i pyta go, na jaki koncert się wybiera i gdzie.

„Do Rzeszowa? Dziecko, ty jedziesz sam do Rzeszowa?! Kiedy? 15 grudnia?” – mówi „zszokowana” Chylińska do syna przez telefon.

„Powiedz mi dzieciaku, na kogo ty idziesz? Na Chylińską? No tak oczywiście, Ty sobie to wybij z głowy. Jedziemy do cioci Cecylii w tym dniu. A co mnie to obchodzi, że kupiłeś bilet! Oddaj go” – nakazuje.

No cóż, Krystian prawdopodobnie w Rzeszowie na koncercie Agnieszki Chylińskiej się nie pojawi, a wy?

Bilety można jeszcze kupić w cenie 89/119 zł na stronie www.lukr.club, kupbilecik.pl
oraz w  Sports BBQ (poziom 1 Millenium Hall).


(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama