Zdjęcie: Materiały Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie

Kolejne instytucje wprowadzają ograniczenia w dostępie do swoich usług w obawie przed koronawirusem. Od poniedziałku (16 marca) interesantów nie będzie przyjmował Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie. 

Jak poinformowała nas w niedzielę Barbara Oleszkowicz, p.o. dyrektora PUP w Rzeszowie, od 16 marca Urząd oraz Gminne Centra Pracy w Dynowie i Sokołowie Małopolskim zaprzestają bezpośredniej obsługi osób bezrobotnych i pracodawców.

– Wszelkie wnioski i dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną lub na adres pocztowy – przekazuje Barbara Oleszkowicz. 

Z rzeszowskim PUP można się kontaktować za pośrednictwem infolinii: 801 002 124 (obsługa połączeń przychodzących z sieci stacjonarnych) i 459 595 060 (obsługa połączeń przychodzących z sieci komórkowych), platformy ePUAP, portalu praca.gov.pl, poczty elektronicznej – pup@pup.rzeszow.pl. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Adres poczty tradycyjnej dla PUP w Rzeszowie to: Ośrodek Ewidencji i Świadczeń,  Ul. Partyzantów 1a, 35-242 Rzeszów oraz Centrum Aktywizacji Zawodowej , Al. Batalionów Chłopskich 7, 35-038 Rzeszów.

Przyjmowanie interesantów od poniedziałku wstrzymują także m.in. Urząd Miasta Rzeszowa i podległe mu jednostki organizacyjne, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz sądy, prokuratury, a także Komenda Wojewódzka Policji i podległe jej komendy miejskie i powiatowe.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.p.

Reklama