Kilkanaście tysięcy osób bawiło się podczas pierwszego dnia koncertów KultURaliów 2016 w Rzeszowie. Gwiazdy nie zawiodły.

Po barwnym korowodzie studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, który w czwartek po południu przeszedł ulicami Rzeszowa, studenci wieczorem rozpoczęli muzyczną zabawę na terenie Miasteczka Akademickiego UR przy ul. Cichej, gdzie odbywają się koncerty na głównej scenie.

Koncertową część KulURaliów 2016 rozpoczął Clockwork Mind, po nich na scenie pojawił się Silent Jaster, następnie rzeszowski Oversoul.

Publiczności przybywało, gdy rozpoczął się koncert Voo Voo z Wojciechem Waglewskim na czele i towarzyszący im goście – m.in. Placówka 44, Organek, Barbara Derlak, Justyna Święs.

Podczas pierwszego dnia KultURaliów zagrał także Le Moor i na koniec gwiazdy czwartkowych koncertów: Lao Che i Luxtorpeda.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dzisiaj (20 maja) kolejny dzień koncertów, ale już w klimatach disco polo. Wystąpią: Rompey, DJ Mietek, Magic, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Mario Bischin, Boys i Playboys. Koncerty rozpoczną się o godz. 17:45. Rozpiskę godzinową wszystkich koncertów możecie sprawdzić TUTAJ.

KultURalia 2016, których organizatorem jest Uniwersytet Rzeszowski, potrwają do soboty. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Jeżeli szukacie innych weekendowych atrakcji kulturalnych w Rzeszowie, to może je sprawdzić TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama