Fot. Sebastian Fiedorek / Rzeszów News. Na zdjęciu Sławomir

Są jeszcze bilety na niedzielny koncert „Niepokonani 2022” z udziałem polskich i ukraińskich artystów, którzy wystąpią w rzeszowskiej hali Podpromie.

To będzie trzeci koncert charytatywny „Niepokonani”, organizowany przez Fundację Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki, którą założył zespół Piersi. Dwa poprzednie odbyły się w 2017 i 2018 roku w Opolu. 

30 procent dochodów z koncertu zostanie przeznaczonych na budowę oddziału protezowego Centrum Rehabilitacji we Lwowie. Pozostałe pieniądze będą wydane na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które rozwijają swoje pasje sportowe i artystyczne.

– Dofinansujemy ich udział w obozach rehabilitacyjno-sportowych i warsztatach artystycznych, zakupimy sprzęt muzyczny i sportowy, opłacimy trenerów i nauczycieli, przyznamy stypendia – zapowiada Fundacja Piersi. 

Artyści, którzy wystąpią 20 listopada na Podpromiu, zrezygnowali z honorariów i kosztów podróży. Od godz. 17:00 wystąpią: Golec uOrkiestra, Sławomir, Future Folk, Czadoman, Łzy, Doc, May, Luiku (Ukraina), Joryj Kłoc (Ukraina), Emilia Szybiak, Zuzia Kapral i Piersi.

– Wszyscy dają coś od siebie. Wszystko za free również zrobią firmy ochroniarska, nagłośnieniowa, burmistrz Cieszanowa pożyczy scenę na imprezę. Nie sądziłem, że w tak trudnych czasach będzie tak dużo ludzi dobrej woli – mówi Adam Asanov, lider Piersi.  

Są jeszcze bilety na niedzielny koncert w cenie 89 zł, w dniu wydarzenia za 109 zł, do kupienia w serwisie ticketmaster.pl.

„Mega koncert, mega Artyści, Mega pomoc. Bądźcie z nami! Taki koncert zdarza się raz na 100 lat. Jeden kupiony bilet, to jeden uśmiech kolejnego dziecka. Chyba warto co?” – zachęcają Piersi.

„Niepokonanym 2022” patronuje Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa, a honorowym ambasadorem koncertu jest Rafał Wilk, mistrz olimpijski w handbike’u. 

Ci, którzy przyjdą na koncert, wezmą udział także w licytacji dwutygodniowego wyjazdu do Miami i zwiedzania Florydy. Nagrody ufundowali Roch Kolodziej i plemienie Indian – Mikkosuke, właściciel hotelu i kasyna, a także Polskie Linie Lotnicze LOT. 

Wylicytować będzie można także kilka piłek siatkowych z autografami Kamila Semieniuka oraz Wilfredo Leona. 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama