Zdjęcie: Materiały "Mam Talent"

Magdalena Andres z Rzeszowa powaliła na kolana, i to dosłownie (sic!) jury programu „Mam Talent!” w TVN. Małgorzata Foremniak oddała na scenie hołd rzeszowskiej wokalistce.

24-letnia Magdalena Andres z Rzeszowa mistrzowskim wykonaniem piosenki Amy Winehouse – „Stronger Than Me” powaliła na kolana w sobotnim programie „Mam Talent!” jury oraz całą zgromadzoną publiczność.

Gdy tylko Magdalena zaczęła śpiewać już od pierwszych sekund jurorzy – Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola – z uznaniem kręcili głowami. Była wokalistka O.N.A słuchała Magdy z otwartymi ustami.  „Ja nie mogę!” – komentowała Chylińska jeszcze w trakcie występu 24-latki.

Wśród publiczności znalazł się również tata Magdaleny, któremu w trakcie słuchania córki popłynęły łzy wzruszenia. Rzeszowskiej wokalistce udało się również podbić serca publiczności w studiu. Ludzie wstali i zaczęli klaskać w rytm melodii.

Gdy Magdalena skończyła śpiewać Małgorzata Foremniak zrobiła coś, czego do tej pory nie robiła – weszła na scenę i oddała pokłon Magdalenie Andres!

„Po prostu rozwaliłaś mnie” – mówiła i tuliła rzeszowską wokalistkę. Takim obrotem spraw była mocno zaskoczona wokalistka, a jej tata nie ukrywał dumy z występu córki.

Advertisement

„To brzmiało, to tak płynęło… To było takie… rasowe, takie dobre…. Gdzieś ty się dziewczyno uchowałaś?”  – pytał  z kolei zachwycony Agustin Egurrola. „W Rzeszowie” – odpowiadała Magdalena. „Teraz nadszedł twój czas. Nie pozwolimy Ci zmarnować takiego talentu” – dodawał Egurolla.

W podobnym tonie o występie  rzeszowskiej wokalistki wypowiadała się również Agnieszka Chylińska.  – To było takie mądre, prawdziwe,  to było takie bardzo, bardzo twoje. Magda, cokolwiek masz teraz w głowie, cokolwiek ci się teraz marzy, to my się do tego przyłączamy. Chcemy tego samego, co ty. I nie musisz nam mówić, co to jest. Trzy razy na „tak” – powiedziała Chylińska.

Występ Magdaleny Andres spotkał się również z pozytywnymi komentarzami internautów. Pod wideo, które zostało zamieszczone na oficjalnej stronie programu „Mam Talent!” można przeczytać m.in. „Świetny występ. Brawo”, „Zajdziesz daleko”, „Super jesteś, więcej Twojego głosu”, „Wyszła dziewczynka w sukience za 100 zł, a głos ma jak milion dolarów. Magdaleno, gratuluję talentu. Czekam na Twój sukces i płytę”.

Występ Magdaleny Andres możecie zobaczyć TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama