Zdjęcie: Tomasz Brzewski / materiały artystki

Kaśka Sochacka, nazywana „nadzieją polskiej muzyki alternatywnej”, zagra podczas drugiej edycji festiwalu muzycznego „Tony” w Rzeszowie. 

W poniedziałek Estrada Rzeszowska, organizator „Tonów”, ogłosiła kolejną gwiazdę festiwalu, który odbędzie się w dniach 30-31 lipca na terenie Biura Wystaw Artystycznych. Kaśka Sochacka na „Tonach” wystąpi podczas pierwszego dnia. Jej koncert zaplanowano na godz. 19:00. Bilet na koncert Sochackiej kosztuje 30 zł. Do kupienia TUTAJ. 

W 2019 roku ukazała się debiutancka płyta artystki – „Wiśnia”, a w marcu 2021 br. wydała kolejny album – „Ciche dni”. Przełomem w karierze Kaśki Sochackiej był udział w III edycji „Mam talent!” w TVN, gdzie udało jej się dostać do finału. Nie wygrała programu, ale dała się poznać szerokiej publiczności.

W 2014 roku ponownie postanowiła spróbować swoich sił jako uczestniczka telewizyjnego talent show. Tym razem wzięła udział w VII edycji „Must Be the Music. Tylko muzyka”, gdzie dotarła do półfinału. W 2017 roku jej piosenka „Trochę tu pusto”, którą nagrała 2 lata wcześniej, została wykorzystana w czołówce serialu Polsatu – „Zawsze warto”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Charakterystyczny, niski zachrypnięty głos artystki stał się jej znakiem rozpoznawczym. Sama mówi, że w młodości słuchała piosenek Edyty Bartosiewicz, Kasi Kowalskiej i Kasi Nosowskiej czy zespołów takich jak Perfect i Lady Pank. 

Organizatorzy „Tonów” wcześniej ogłosili, że na festiwalu wystąpią: duet RYSYMery SpolskyPRO8L3M, Kasia Linsduet JANKAUndefy. Karnety na drugi dzień festiwalu są już wyprzedane. Dostępne są jeszcze na koncerty pierwszego dnia. Karnet kosztuje 99 zł i można go kupować za pośrednictwem strony ticketmaster.pl – TUTAJ. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama