Kobieta najpiękniej wygląda, gdy jest silna i ubrana w pewność siebie – to idea, która przyświeca organizatorom I Kongresu „Rzeszów Miastem Kobiet”, który odbędzie się 24 września w Jasionce. W programie pokaz mody, networking, wykład motywacyjny oraz coś dla ciała. Spotkanie jest bezpłatne.

[Not a valid template]

 

Kongres „Rzeszów Miastem Kobiet” to pierwsze tego typu wydarzenie w Rzeszowie, które jest dedykowane tylko i wyłącznie paniom. Jego ideą jest stworzenie kobietom możliwość skorzystania w krótkim czasie z wielu propozycji.

– Chcemy uczyć kobiety konkretnych i przydatnych umiejętności komunikacyjnych – mówi Ewa Mackiewicz, organizator Kongresu.

Dlatego w trakcie spotkania odbędzie się networking, który poprowadzi Dorota Mastalska, twórczyni Areny Biznesu, ekspert networkingu w Polsce i Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet.

Rola uśmiechu w życiu

Wykład motywacyjny o wyzwaniach, drodze do spełnienia i realizacji planów krok po kroku – od pomysłu do sukcesu, a także o tym, jak zmienić porażkę w zwycięstwo opowie Uczestniczkom kolejna Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet – Kinga Dudzińska.

– Obie prowadzące są praktykami rozwoju, trenerkami i autorkami nowatorskich projektów dla kobiet. Każda z nich ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie komunikacji w biznesie – wyjaśnia Mackiewicz.

Następnie uczestniczki będą mogły skorzystać z udziału w panelu medycznym prowadzonym przez ekspertów ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia, podczas którego lekarz medycyny estetycznej i dermatolog opowiedzą o pielęgnacji skóry, o tym, jak można poprawiać jej wygląd, zniwelować oznaki starzenia, a także, jak odczytywać etykiety kosmetyków, by wybrać te, które są najlepsze i najzdrowsze dla naszego organizmu.

W ramach panelu medycznego przewidziany jest też wykład stomatologa, który poświęcony zostanie roli zdrowego uśmiechu w życiu – zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Następnie dietetyk podpowie, jaką warto stosować dietę przy prowadzeniu aktywnego trybu życia.

– Wszyscy specjaliści ze Szpitala Pro-Familia pozostaną do dyspozycji uczestniczek i z chęcią będą udzielać odpowiedzi na zadane pytania – deklarują organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pokaz wyjątkowych kreacji

Istotną częścią Kongresu będzie również spotkanie z psychologiem, podczas którego uczestniczki dowiedzą się, jak wzmocnić pewność siebie i poprawić swoją samoocenę. Nie zabraknie także psychologicznych porad dotyczących motywacji oraz wdrażania zmian w życiu.

Dla pań aktywnych przygotowany został pokaz zumby, który poprowadzi Weronika Antoniewicz, licencjonowany instruktor zumby, a chętne uczestniczki wydarzenia będą mogły wziąć w nim udział. Atrakcją części poświęconej sportowi będzie spotkanie z wicemistrzem Polski w fitnessie.

O niekonwencjonalnej nauce języków obcych, szczególnie dla przedsiębiorczych kobiet opowie Beata Dencikowska podczas wykładu „Włoski pół żartem, pół serio”.

Podczas wydarzenia odbędzie się również pokaz wyjątkowych kreacji regionalnej marki Alette, należącej do Eweliny Dec. Projektantka zaprezentuje wieczorowe i wizytowe suknie, wykonane z najwyższej jakości włoskiej tkaniny wraz z ręcznie wyszywanymi koronkami.

Projekt ma na celu inspirowanie do rozwoju, promowanie przedsiębiorczości, edukowanie w zakresie medycznym i prozdrowotnym. Wszystko w myśl znanej zasady, że kobieta najpiękniej wygląda, gdy jest silna i ubrana w pewność siebie.

I Kongres „Rzeszów Miastem Kobiet” odbędzie się 24 września (sobota) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Początek o godz. 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i tylko dla kobiet. Zaproszenia można odebrać w Szpitalu Pro-Familia lub poprzez maila: rezerwacje@cwkoperator.pl

Kongresowi patronuje Rzeszów News.

JOANNA GOŚCIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama