Wczoraj (20 października) policjanci z rzeszowskiej komendy poszukiwali zaginionego 12-latka. Po południu chłopiec wyszedł z domu i przed wiele godzin nie wracał. Wieczorem został odnaleziony.

12-latek z Krasnego wyszedł z domu popołudniu. Rodzina najpierw poszukiwała chłopca na własną rękę. Matka nastolatka zdecydowała się powiadomić policję, gdy poszukiwania nie dały rezultatów.

Policjanci sporządzili rysopis zaginionego chłopca i przekazali go do patroli w mieście. Funkcjonariusze w pierwszej kolejności sprawdzili szpitale i izbę dziecka. Skontrolowali okolice dworców oraz galerie handlowe.

Patrole przeszukały okolice nad Wisłokiem oraz miejsca, gdzie jak wynikało z zebranych informacji mógł przebywać nastolatek.

Przełom nastąpił, gdy 12-latek został zauważony przez członka rodziny w rejonie ulicy Lwowskiej. Policjanci dokładnie przeszukali wskazany rejon. W zaroślach w pobliżu szkoły znaleźli poszukiwanego nastolatka.

Ponieważ chłopiec nie odniósł obrażeń, a nic nie wskazywało, że padł ofiarą przestępstwa, został przekazany pod opiekę matki.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama