Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów (31 grudnia). Liczba miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały w Rzeszowie we wrześniu i od tego czasu organizowane były cotygodniowo przez Rzeszowski Dom Kultury. Po dużym sukcesie plenerowych zabaw na rzeszowskich bulwarach, prezydent Tadeusz Ferenc przeniósł sobotnie imprezy taneczne do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.

Ostatnia w tym roku zabawa taneczna, w postaci Potańcówki Sylwestrowej dla Seniorów odbędzie się 31 grudnia także w auli ZSM przy ul. Hetmańskiej 45a. Impreza rozpocznie się o 19:00 i wspólna zabawa potrwa do 2:00 w nocy. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Liczba miejsc na sylwestrową potańcówkę jest ograniczona. Wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń, które będzie można odbierać 17, 18, 19 grudnia w sekretariacie ZSM w godzinach 11:00-14:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 6 zaproszeń.

Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu: 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Seniory biedne, ale jak zadzwoni wnuczek to kilkadziesiąt tysi w skarpecie sie znajdzie. Na czipsy i kole z pobliskiego Lidla chyba kazdego stac.

  2. Wstyd… Prezydent zaprasza, ale herbata w termos i kanapki do kieszeni. Lepiej wydać na kosze z Dubaju niż na kawę dla biednego seniora. Wstyd w mieście innowacji

Comments are closed.