Reklama

1,5-roczna Karolinka z Rzeszowa potrzebuje Waszej pomocy. W najbliższą sobotę odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej na raka dziewczynki.

Karolinka Sanchez Ślemp jest słodkim dzieckiem, które wkrótce po swoich pierwszych urodzinach zostało zaatakowane przez śmiertelnego raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Dziewczynka przeszła już dwie chemioterapie w Polsce.

Na tym jednak kończą się możliwości leczenia w naszym kraju. Karolinka ma szansę wygrać z rakiem, jeśli jak najszybciej uda uzbierać się 400 tys. zł na leczenie za granicą.

Rodzice dziewczynki przygotowują się do wyjazdu do jednej ze specjalistycznych klinik poza granice naszego kraju. To wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie są w stanie pokryć. Każda pomoc okazana z serca, a co najważniejsze szybko może więc ocalić życie dziecka.

Dziewczynka jest córką pochodzącej z Rzeszowa skrzypaczki Katarzyny Ślemp de Sanchez. Jej przyjaciele postanowili pomóc w uzbieraniu potrzebnej kwoty i zorganizowali wyjątkowy koncert charytatywny. W najbliższą sobotę (30 maja) w rzeszowskim WDK odbędzie koncert zespołów Ratatam i Karczmarze NaNowo.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie Karolinki. Bilety cegiełki będzie można kupić przed koncertem, który rozpocznie się o godz. 18:00.

Leczenie dziecka można wspomóc także za pośrednictwem strony zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp. Cały czas akcja wspierana jest poprzez aukcje i profil na Facebooku.

Można również dokonywać przelew na konto Fundacja Nasze Dzieci, nr konta: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. Wskazanie: Karolina Sanchez Ślemp

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama