Zdjęcie: materiały organizatora

Zielone otoczenie, piknikowa atmosfera i dwa świetne filmy: jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych. Tak będzie w sobotę na osiedlu Budziwój.

Rowerowe kino plenerowe planowane jest na sobotę (12 września). Ekran stanie na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country. – Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, które obok przygotowanych leżaków pozwolą wygodnie spędzić seans – mówi Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury. 

O godz. 16:00 rozpocznie się projekcja familijnego filmu animowanego „Toy Story 4”, a o godz. 19:00 seans dla dorosłych: „Przemytnik” z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Ten pierwszy opowiada o kowboju Chudym, który razem z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwania zaginionej zabawki, Sztućka. Ten ostatni – o 80-letnim mężczyźnie, który, będąc na skraju bankructwa, zatrudnia się jako kierowca i nieświadomie staje się przemytnikiem narkotyków na usługach meksykańskiego kartelu. 

– Dodatkową atrakcją będzie stoisko kina Helios, przy którym uczestnicy wydarzenia otrzymają darmowy popcorn – przypomina Daniel Czarnota.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Liczba miejsc jest ograniczona, a mailowego zgłoszenia można dokonać do 11 września pod adresem: piotr.madura@rdk.rzeszow.pl.

Zdjęcie: materiały organizatora

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama