Zdjęcie: Materiały kina Zorza
Reklama

– To ukłon w stronę naszych widzów – mówi Katarzyna Kazanecka z kina „Zorza” w Rzeszowie. W każdy poniedziałek za seans filmowy zapłacicie tylko 13 zł, tanieją także bilety od wtorku do niedzieli. 

„Zorza” jest trzecim kinem w Rzeszowie, po Heliosie i Mulitikinie, które postanowiło obniżyć ceny biletów. Od wtorku do niedzieli koszt biletu na dużą salę wynosi 15 zł (normalny) oraz 14 zł (ulgowy), na małą salę – 14 zł (normalny) i 13 zł (ulgowy). Bilety w każdy poniedziałek kosztują tylko 13 zł. Niewielka dopłata jest w przypadku seansów 3D.

– To ukłon w stronę naszych widzów. Tym bardziej, że w marcowym repertuarze zapowiada się wiele ciekawych propozycji filmowych, z których naprawdę warto skorzystać – zachęca Katarzyna Kazanecka z kina „Zorza”.

„Zorza” jest najstarszym kinem w Rzeszowie. Oprócz komercyjnych filmów dla szerszej publiczności, pokazuje też ambitne ekranizacje nagradzane na międzynarodowych festiwalach. – Na bieżąco staramy się uatrakcyjnić ofertę kina – tłumaczy obniżkę cen Katarzyna Kazanecka.

W „Zorzy” można również otrzymać „kartę stałego klienta”, która uprawnia do zakupu biletów w cenie ulgowej. Aby zdobyć taką kartę, wystarczy w kasie kina pokazać 5 odcinków biletów – z różnych seansów, które odbyły się w tym roku. 

W marcowym repertuarze „Zorza” przewidziała kilka ciekawych propozycji. Zagra m.in. filmy „Prawda” z Catherine Deneuve i Juliette Binoche w roli głównej, „Zdrajca” w reżyserii Marco Bellocchio, opowiadającym o prawdziwej historii człowieka, który zdradził włoską mafię, czy islandzki film „Biały, biały dzień”.

– Ponadto, dla dzieci i młodzieży zaplanowaliśmy premierę najnowszych filmów z wytwórni Disney’a: „Naprzód” i „Mulan” oraz film o naszej noblistce „Skłodowska”, na który zapraszamy również szkoły – wylicza Katarzyna Kazanecka.

Tylko w „Zorzy” będzie można obejrzeć film debiutującego na dużym ekranie Piotra Adamskiego „Eastern” oraz thriller z Mickiem Jaggerem i Elizabeth Debicki „Obraz pożądania”. – Oczywiście, zaraz na początku kwietnia zapraszamy na najnowszą część przygód Jamesa Bonda w filmie „Nie czas umierać” – zachęca Kazanecka.

Ponadto w „Zorzy” odbywa się wiele ciekawych wydarzeń, jak np. „Babski Wieczór”, który zaplanowano na 20 marca. Pokazany zostanie wtedy premierowo film „Co przyniesie jutro” z rewelacyjną Annette Bening w roli głównej.

Dla widzów, którzy lubią niespodzianki, raz w miesiącu odbywa się seans filmowy w ramach „Zorzy w ciemno”. Cała zabawa polega na tym, że tytuł filmu, na który widzowie kupią bilet, poznają dopiero siedząc przed ekranem na sali kinowej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: