Reklama

W piątek (16 października) wokalistka Marta Markiewicz, znana bardziej jako „Sarsa”, wystąpi w rzeszowskim klubie LUKR. Wcześniej spotka się z fanami w galerii Millenium Hall.

„Sarsa” to wokalistka ze Słupska, która bije rekordy popularności w internecie i w stacjach radiowych. Serwis Vevo odnotował na jej oficjalnym kanale ponad 31 mln odsłon piosenki „Naucz mnie”, która promuje debiutancką płytę wokalistki – „Zapomnij Mi”.

„Sarsa” to również kompozytorka, autorka tekstów. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Swoich sił próbowała także w trzech programach typu talent show: Must Be the Music, X Factor oraz The Voice of Poland.

„Sarsa” w piątek zagra w rzeszowskim klubie LUKR w Millenium Hall. Koncert rozpocznie się o godz. 21:00. Bilety w cenie 50 zł do kupienia na stronie klubu oraz w Punkcie INFO Millenium Hall. Za darmo na koncert wejdą ci, którzy pokażą paragon/paragony, że zrobili w galerii zakupy na co najmniej 200 zł. Honorowane są paragony od 25 września.

Na dwie godziny przed koncertem (o 18:00) „Sarsa” będzie gościem #NAFOTELACH na I piętrze galerii. Z wokalistką, przy gorącej herbacie, będzie można porozmawiać m.in. o koncercie w klubie LUKR oraz o jej debiutanckim albumie. Na spotkanie wstęp wolny.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama