Otwarcie pierwszego w Rzeszowie salonu outletowego z markowymi zegarkami – Watchman Pasjonaci Zegarków

  Z początkiem sierpnia 2016 roku otworzono w Rzeszowie przy ulicy Jana III Sobieskiego salon outletowy WATCHMAN, oferujący szeroki wybór markowych zegarków. Skąd taki pomysł? Firma rozpoczęła działalność w roku 2012, powstała wskutek wspólnej pasji dwóch przyjaciół – pasji do zegarków.

  Markowe zegarki w atrakcyjnych cenach

  – Znając realia polskiego rynku i wysokie marże dystrybutorów, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zająć się importem zegarków z krajów Europy Zachodniej – stwierdza współwłaściciel firmy Miłosz Wyszyński. – Postanowiliśmy pokazać ludziom, że można sprzedawać markowe zegarki w bardzo atrakcyjnych cenach. Od początku działalności postawiliśmy na najwyższą jakość obsługi oraz szeroki wybór produktów.

  W efekcie oferta firmy Watchman ma niezwykle bogaty asortyment – ponad 1200 modeli zegarków. Można je kupić korzystnie, nie wydając fortuny.

  – Według nas, nie ma zegarków złych, brzydkich, lepszych i gorszych, są po prostu różne. Każdy jest wart swojej ceny i każdy ma swojego amatora lub amatorkę – dodaje Tomasz Fleszar, drugi ze współwłaścicieli.

  sklep_rzeszow-0395-800x631
  Zdjęcie: https://www.facebook.com/WatchmanRzeszow/

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Początkowo zegarki oferowane były wyłącznie w Internecie. Firma sprzedawała je z sukcesem na portalu Allegro. Jednak już od początku działalności było jasne, że muszą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć własny sklep internetowy  oraz otworzyć salony stacjonarne. Watchman Pasjonaci Zegarków mają swoje konto również na Facebooku.

  Otwarcie pierwszego outletu z markowymi zegarkami miało miejsce w Krakowie nieopodal Rynku Głównego, dokładnie przy ul. Wielopole 12. Szeroki wybór asortymenu, atrakcyjne ceny oraz najwyższy poziom obsługi od razu przekonał mieszkańców Krakowa do firmy Watchman. Zrodziło to w głowach właścicieli pomysł na otworzenie kolejnego salonu stacjonarnego.

  Z początkiem sierpnia 2016 roku wyjątkowy outlet z markowymi zegarkami został otworzony w Rzeszowie przy ulicy Jana III Sobieskiego 2D/2 i można w nim kupić zegarki nawet za 30 procent pierwotnej ceny. Obecnie na miejscu znajduje się ponad 400 zegarków wytwarzanych przez około 50 światowych producentów.

  DCIM100GOPROGOPR0390.
  Zdjęcie: https://www.facebook.com/WatchmanRzeszow/

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W salonie Watchman oferowane są marki szwajcarskie, niemieckie, japońskie, amerykańskie, skandynawskie, jak i zegarki sygnowane przez najlepsze domy mody, np. Michael Kors, Emporio Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger oraz inne.

  – Przyjęliśmy prostą politykę cenową, która polega na tym, że sprzedajemy zegarki w outletowych cenach – podkreślają właściciele firmy. – Oznacza to, że nasze ceny rozpoczynają się już od minus 30 do minus 70 procent od pierwotnej ceny katalogowej danego zegarka. Naszą siła jest to, że obok zegarków nowych sprzedajemy również powystawowe za 50% ceny. Każdy z nich jest objęty 2-letnią gwarancją.

  Piękne wzory: klasyczne i designerskie

  Faktem jest, że miłośnicy i pasjonaci zegarków mogą się czuć w salonie Watchman jak u siebie. – Wszystkie sprzedawane tu czasomierze są w 100 proc. oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Znajdziemy wśród nich zarówno wyroby mające charakter designerski, produkowane z myślą o osobach, które lubią atrakcyjne stylizacje, jak i zegarki klasyczne – podkreśla manager salonu Monika Lis. Zapraszamy!

  DCIM100GOPROGOPR0391.
  Zdjęcie: https://www.facebook.com/WatchmanRzeszow/


  NAPISZ KOMENTARZ:
  Reklama