Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Do zdobycia będą wyselekcjonowane ubrania, które cechuje jakość i nietuzinkowy krój – zapowiadają organizatorzy Targów Vintage Art Rzeszów.

Targi Vintage Art Rzeszów odbędą się w sobotę i niedzielę (9-10 kwietnia) w kamienicy przy ulicy Plac Śreniawitów 7. W pierwszy dzień od godz. 10:00 do 20:00, w drugi – od 12:00 do 18:00. – To weekend pełen mody, sztuki i dobrej muzyki w jednym miejscu – zachęcają Magdalena Krupa i Marta Ożóg, organizatorki modowego wydarzenia. 

Podczas Targów Vintage Art Rzeszów do zdobycia będą wyselekcjonowane ubrania, które cechuje jakość i nietuzinkowy krój, kolorowe sukienki z lat 70., skórzane kurtki, charakterystyczne dla lat 80., czy marynarki z szerokimi ramionami z lat 90. Ubrania, które były wykorzystywane przy różnych projektach artystycznych, np. teledyskach.

Większość ubrań charakteryzuje jedwab, kaszmir, czy wełna, nietuzinkowy wzór oraz fason. Ubrania pochodzą z unikatowej kolekcji MK Vintage – Magdaleny Krupy, którą fascynuje styl vintage. – Do zdobycia będzie wiele innych ciekawych i wyszukanych ubrań, których nie znajdziesz w dzisiejszych sieciówkach – twierdzą organizatorki targów. 

Podczas targów cała kamienica zamieni się w wielką galerię sztuki, malarstwo spotka się z grafiką i fotografią. Do kupienia będą ciekawe prace rzeszowskich artystów, w tym wyjątkowe kolaże i obrazy Marty Ożóg, artystki, scenografki. Przez dwa dni będziecie mogli podziwiać też instalację świetlną przygotowaną przez Brano Bernár, Showmedia i Biela Noc.

Targi Vintage Art Rzeszów będą też okazją do spotkania i posłuchania dobrej muzyki przy kawie lub lampce wina oraz poznania rzeszowskich twórców. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama