Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Fani Taylor Swift już mogą szykować się na koncerty „The Eras Tour” w październiku i w listopadzie we wszystkich kinach sieci Multikino. Pierwsze pokazy rozpoczną się 13 października. Bilety już w sprzedaży.

Taylor Swift, amerykańska piosenkarka, jest najbardziej streamowaną kobietą na Spotify i jedynym artystą, którego pięć albumów sprzedało się w USA w ponad milionie kopii w pierwszym tygodniu. Jej 10 albumów znajduje się w notowaniu Billboard 200. 

Multikino zaprasza na seans świetnej muzyki, który gwarantuje wokal, charyzma, wytrzymałość i wszechstronność Swift jako artystki. Już wkrótce zostanie pokazany jedyny w swoim rodzaju film z koncertu Taylor Swift.

Uczestnicy zanurzą się w niesamowitym doświadczeniu, oglądając zapierającą dech w piersiach relację z trasy koncertowej Swifti. Pierwsze wydarzenie w Multikinie odbędzie się 13 października. W wybranych kinach pokazy będzie można zobaczyć w wersji ATMOS.

„The Eras Tour” to trwająca, szósta trasa koncertowa artystki podczas, której można usłyszeć utwory z jej wszystkich albumów, w tym najnowszego –  Midnights. To druga stadionowa trasa Taylor Swift, a sam koncert trwa ponad trzy godziny.

– Można go porównać do podróży przez wszystkie muzyczne epoki – zapowiada Multikino. 

Podczas wydarzenia na uczestników czekają 44 piosenki podzielone na 10 aktów prezentujących albumy Taylor.

Koncert Taylor Swift odbędzie się we wszystkich kinach Multikino. Na Podkarpaciu – w Rzeszowie i Mielcu. Wybrane pokazy odbędą się w wersji ATMOS w miastach: Katowice, Pruszków, Warszawa Młociny, Gorzów Wlkp., Głogów, Tarnów, Mielec, Warszawa Reduta.

Harmonogram pokazów koncertu „The Eras Tour”: 13-15 października, 19-22 października, 26-29 października i 2-5 listopada. Szczegółowy repertuar oraz bilety są na stronie www.multikino.pl. Wydarzenie nie jest objęte żadnym rodzajem zniżek.

Zdjęcie: materiały prasowe

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama