Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Tragicznie zakończyła się jazda quadem dla 39-letniego mężczyzny. Do dramatu doszło w Poniedziałek Wielkanocny w Rzeszowie.

Policjanci z rzeszowskiej komendy miejskiej o zdarzeniu zostali poinformowani 1 kwietnia, o godz. 14:20. Ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował quadem, wjeżdżał na Kopiec Konfederatów Barskich w Rzeszowie.

– Na drodze gruntowej doprowadził do wywrócenia pojazdu, który go przygniótł. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – poinformowała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Wypadek z udziałem kierowcy quada był jednym z trzech w okresie świąt wielkanocnych w regionie rzeszowskim – od piątku do poniedziałku. 

W piątek mundurowi odnotowali dwa wypadki. W Boguchwale motocyklista zderzył się z audi, 23-letni kierujący hondą trafił do szpitala. W Rzeszowie, przy ul. Traugutta, ucierpiał 48-latek, który wykonywał prace telekomunikacyjne na drabinie. Wjechał w nią mercedes.

W piątek funkcjonariusze odnotowali także dwie kolizje, tego dnia udaremnili dalszą jazdę jednemu nietrzeźwemu kierowcy.

Sobota na rzeszowskich drogach przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali 12 kolizji. W Niedzielę Wielkanocną było bardzo spokojnie. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku. Doszło jedynie do sześciu kolizji.

W Poniedziałek Wielkanocny, oprócz tragicznego wypadku na Kopcu Konfederatów Barskich, policjanci pracowali przy ośmiu kolizjach drogowych.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama