Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

46-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na przejeździe kolejowym w Miłocinie. 

Jak nas poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, tragicznie zmarłą kobietą jest 46-letnia mieszkanka Rzeszowa. – Na polecenie prokuratora ciało kobiety zabezpieczono do badań – mówi nadkom. Szeląg.

Po godz. 12:00 został przywrócony ruch pociągów na trasie Rzeszów – Kraków.

Do tragedii na przejeździe kolejowym z zaporami w Miłocinie w rejonie strefy Dworzysko doszło w poniedziałek ok. godz. 8:20. Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku na podstawie zeznań maszynisty pociągu Przemyśl – Szczecin. 

–  Kobieta weszła przed nadjeżdżający pociąg. Prawdopodobnie mamy do czynienia z samobójstwem – mówi nadkom. Adam Szeląg. Obsługa pociągu była trzeźwa.

Śledztwo w tej sprawie zostanie wszczęte przez Prokuraturę Rejonową w Rzeszowie. – Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu, który zarejestrował zdarzenia – mówi szef rzeszowskiej prokuratury Piotr Pawlik. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

23 KOMENTARZE

 1. ja takze .. podrozowalam tym pociagiem ..to byla wstrzasajaca wiadomosc ..ale bardziej przerazajace byly pozniejsze komentarze w innych,sparalizowanych przez ten tragiczny wypadek,miastach… ,,ze nie pomyslala,jak bardzo utrudni zycie ludzia,, porazajace. zero empatii ..

 2. na strefie są co najmniej 3 wiodące firmy produkcyjne, które cały czas się rozwijają we wszystkich 3 mam znajomych po sąsiedzku, i zarabiają 2800-3000 na rękę, jako pracownicy produkcji i magazynu, więc wszystkim nam się trafiło jak ślepej kurze ziarno?
  Żeby było ciekawiej, żaden z nich po za mną (3 lata temu) nie aplikował za pośrednictwem portali, tylko z polecenia.
  W dzisiejszych czasach nie trzeba siedizec na portalach, żeby znaleźć prace, wystarczy wsiąść w auto i pojeździć/popytać, wykazać trochę inicjatywy zaangażowania, które przyszły pracodawca też widzi.
  Nie we wszystkich firmach jest wymogiem składanie CV przez portale.
  No ale jak ktoś siedzi w domu i wysła po 50 CV dziennie gdzie popadnie, to potem ma prace jaką ma.
  Na rozmowie jako oczekwinaia podaje najniższą krajową i liczy na cud w postaci 3 tyś no to faktycznie musi stać się cud. Trzeba się wyspecjalizować w jednym konkretnym kierunku, nie szukać pracy na zasadzie “interesuje mnie cokolwiek, albo wszystko”, bo wtedy nigdy nie będziesz wiarygodny dla pracodawcy. Mając takie nastawienie jak ktoś o nicku Nieistotne… zawsze będzie zarabiał mniej i kwiczał, że inni mają lepiej, do tego stopnia, że nawet nie jest w stanie uwierzyć, że można w tych firmach zarobić 3 tyś na start! Czlowieku są stanowiska (w tej strefie również) np. technolog, dr produkcji, kier. IT, specjalista ds. SAP, gdzie z propozycją 3 tyś przyszli/niedoszli pracownicy by ich wyśmiali, a relaia są takie że zarabiają po 5-7-9 tyś netto w zależności od stanowiska, no ale jak ktoś żyje w zaścianku i pół życia zarabia najniższą to dla niego i 200 zł więcej będzie dużo! Takie są realia pracy w tej strefie i nie tylko.

 3. 3tys netto na start? Haha a to dobre jest 🙂 Norma? Trafiło się jak ślepej kurze ziarnko i opowiadasz głupoty… Faktycznie pracy jest dużo, najwięcej takiej za najniższą krajową 🙂 Żeby cokolwiek Znaleźć sensownego trzeba siedzieć na portalach typu pracuj przez mega długi czas i śledzić ogłoszenie po ogłoszeniu, to są realia..

 4. A zdziwiłbyś się. Znam parę osób, które przeprowadziły się właśnie z Krakowa, poznaliśmy się na Sylwestrze, mają tutaj dobrą pracę i nie zamierzają już tam wracać. Aha, żadna z nich nie jest z Rzeszowa ani okolic,a teraz do Krakowa, do rodziny, mają rzut beretem.

 5. na sprzedawcę który sprzedał alkohol, sprzedawca na właściciela sklepu, a właściciel sklepu na producenta alkoholu, a producent alkoholu na producenta opakowania trunku i w kółeczko aż by się podpięło pod coś w stylu “afera torowa” witamy w Polsce 😀

 6. Rzeszów jest atrakcyjny dla wszystkich którzy tu przyjezdzają z dziur całego podkarpacia.Przecież nikt np.z Krakowa czy innego dużego miasta nie przyjedzie tu studiować czy karierę robić ewentualnie jednostki.

 7. A to teraz krakusy siedzą na rzeszowskim forum ???
  Tak jest w Rzeszowie praca, szczególnie w “miasteczkach przemysłowych” widzę jak rosną nowe budynki, w skali roku miesiący cyz nawet dni jak to pcha do przodu.
  Sam tu pracuje, przeciętna pensja na start to ok. 3000 netto, d-y nie urywa ale nie jest źle, w większości firmy bogaty socjal, opieka med. etc w zasadzie to norma.
  Wypowiedzi na temat rejestracji nawet szkoda komentować, krk jest co najmniej 4x bardziej zaludniony od Rzeszowa, więc gdzie Ty te rejestracje widzisz?
  Chyba, że sam nie mieszkasz w Krakowie i rżniesz głupa.

 8. lol
  Realiów to właśnie ty nie znasz. Najwyraźniej wyrwałeś się z jakiejś dziury do “stolicy imitacji” i myślisz, że żyjesz na zachodzie, a kultura to dla ciebie sławomir i inne disco-polo.

 9. “res”, to się wszystko zgadza. Tyle, że istnieje też “normalny świat” i to w Rzeszowie. A czasem trzeba po prostu “zwolnić łydę” i olać pewne sprawy. Życie i zdrowie jest najważniejsze, do tego musisz mieć poukładane w głowie, bo zwariujesz, nawet w dobrobycie. Taki świat. Szkoda kobiety, niech spoczywa w pokoju.

 10. “res” nie wiem z jakiej się choinki urwales ale chyba realiów nie znasz. Może nie ma tutaj jakiś rewelacyjnych zarobków ale w stosunku do kosztów życia czyli mieszkania, jedzenia, relaksu jest nie porównywalna do Krk czy innych większych miast. Plus czystość, kultura i wszystko co potrzeba.
  Jezeli chodzi o miejsca pracy to jest ich na prawdę dużo… Jak nie w centrum Rzeszowa to np w strefie jak Jasionka czy Dworzysko.
  No ale wiadome że jeżeli ktoś ma dwie lewe ręce, nie chce robić a pieniędzy szuka to niestety na drodze nie leżą… Bo drogi i chodniki Rzeszów ma czyste w porównaniu do innych większych miast.
  Takie jest moje zdanie!
  Dodatkowo nie jestem z Rzeszowa a pracuje tutaj już ok 10 lat i jestem zadowolony z tego wszystkiego co wyżej wymieniłem.

 11. na ulicach Krakowa prawie co druga rejestracja to: RZ, RZE, RRS, RJA, RSA itd, a podobno Rzeszów stolyca innowacji pełna miesc na wymarzoną pracę, propagandziści.

 12. Rzeszów a Kraków to zawsze była i będzie inna liga.Liczba samobójstw rośnie w całej Polsce jest prawie dwukrotnie wieksza niż liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych.

 13. Hhehhe człowieku i czym ty piszesz?
  Zacznij się leczyć abyś nie był następnym…
  Widzę, że rysa w głowie została z młodości…

 14. Niestety reali podkarpacia i Rzeszowa, które jest tylko i wyłącznie przybudówką Krakowa w chwili obecnej. Żadnych perspektyw brak pracy, układy znajomości, a jezeli juz cos sie trafi to za marne grosze, brak jakichkolwiek perspektyw na założenie rodziny, dlatego ludzie decydują sie na taki krok. Niestety w Rzeszowie jest coraz więcj samobójstw i to niepokoi.

 15. Najważniejsze że obsługa była trzeźwa. A co by to zmieniło gdyby była nietrzeźwa ? Redaktor myśli że jak trzeźwa to mogli zrobić unik i ominąć kobietę ?

Comments are closed.