Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Są jeszcze bilety na premierowy koncert „Dagny/Osiecka” w G2A Arenie w Jasionce koło Rzeszowa. Aktorka „Siemaszki” Dagny Mikoś zagra w 85. rocznicę urodzin Agnieszki Osieckiej.

Na początku roku poinformowaliśmy, że Dagny Mikoś planuje nagrać album z tekstami Agnieszki Osieckiej. Aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej prosiła wówczas o finansowe wsparcie i urządziła zbiórkę. Ta zakończyła się dużym sukcesem, dzięki czemu Mikoś nagrała debiutancki krążek.

Album „Dagny/Osiecka” zawiera dziesięć utworów. To nowe aranżacje piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej. 

Autorem muzyki jest Mikołaj Babula. Do zespołu Dagny Mikoś należą: Bartek Bąk (perkusja) i Marcin Chatys (bas, moog). Opiekę nad wokalną warstwą projektu sprawuje trenerka śpiewu i wokalistka Dominika Kindrat. 

Premierowy koncert 

Premierowy koncert z materiałem z płyty „Dagny/Osiecka” odbędzie się w G2A Arenie w Jasionce koło Rzeszowa – w sobotę, 9 października. Tego dnia przypada 85. rocznica urodzin Agnieszki Osieckiej. 

Na scenie z Dagny Mikoś wystąpią Gaba Janusz oraz Mateusz Mikoś. Koncert ubarwią kostiumy Moniki Gładyś, zaprojektowane specjalnie na tę okazję, światła w reżyserii Valentina Pasichniuka, a także dźwięk zrealizowany przez Adriana Kasprzyka.

W sprzedaży internetowej nadal są bilety z ostatniej puli. Kosztują 75 zł i są do zdobycia – TUTAJ. Bilety za 75 zł dostępne będą także tuż przed koncertem w G2A (płatność tylko gotówką).

Wkrótce album

Album „Dagny/Osiecka” ukaże się na przełomie listopada i grudnia. Przedsprzedaż płyty ruszy w drugiej połowie października. Wtedy też do sieci trafi singiel „Nadzieja” promujący płytę.

– Publiczność w G2A będzie mieć doskonałą okazję, aby poznać niesamowity, energetyczny materiał, nim płyta trafi do sklepów – zachęca Dagny Mikoś.

Koncertowi w G2A patronuje Rzeszów News.

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama