Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Targową w Rzeszowie. Dwie kobiety zostały potrącone przez kierowcę renault clio.

O wypadku w okolicach siedziby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych poinformowali nas Czytelnicy. – Ktoś został ranny. Tworzą się mega korki – napisał do Rzeszów News pan Dominik.

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci i karetka pogotowia ratunkowego.

– Po godz. 11:00 doszło tam do potrącenia pieszej. W tej chwili wyjaśniane są szczegóły zdarzenia – mówili policjanci ruchu drogowego z rzeszowskiej komendy.

– Kierowca srebrnej osobówki jechał szybko. Wyjechało mu auto z ul. Targowej. Stracił panowanie i uderzył w kobietę, która jeszcze nie wyszła na przejście – piszą do nas Czytelnicy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Potrąconej kobiecie pomocy udzielali świadkowie. – Uderzenie było tak silne, że kobieta najprawdopodobniej uderzyła w kamienicę – dodają Czytelnicy Rzeszów News.

Z ustaleń policji wynika w wypadku ranne zostały dwie kobiety.

– Kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo przejazdu. Jechał od ul. Targowej. Mając zieloną strzałkę, skręcał w prawo w al. Piłsudskiego w kierunku ul. Lwowskiej. Uderzył w jadące w tym kierunku renault, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik, gdzie potrącił dwie osoby – mówią policjanci.

63-letni kierowca toyoty corolli, który jest mieszkańcem Nowej Sarzyny, był trzeźwy, podobnie jak i pozostali uczestnicy wypadku.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama