Reklama

Już od pięciu lat cieszą swoim mistrzowskim tańcem publiczność. Tym razem w Rzeszowskim Domu Kultury Zespół Tańca Brzucha „Gussel” w piątek wytańczy swój jubileuszowy koncert. 

Zespół „Gussel” z RDK świętuje w tym roku jubileusz 5-lecia działalności artystycznej. Z tej okazji w piątek (19 października) o godz. 18:00 w RDK filia Staromieście (ul. Staromiejskiej 43a) odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy, podczas którego zaprezentują się tancerki tańca brzucha. 

W programie koncertu jubileuszowego znajdą się: mistrzowskie choreografie „Gussel”  solowe występy tancerek oraz pokazy zaproszonych gości: Weroniki Ruszel i Róży Podkulskiej – laureatek konkursów krajowych i międzynarodowych oraz Daniela Okrasy – gwiazdy międzynarodowej sceny orientalnej i uczestnika programu „Mam Talent”.

Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się pokaz strojów tanecznych Du CAT Costumes oraz wystawa zdjęć, pucharów i medali „Gussel”.

„Gussele” to jedyny na Podkarpaciu przedstawiciel belly dance. Grupa istnieje od 2013 roku i działa na co dzień w RDK, filia Pobitno pod okiem tancerki, instruktora tańca i choreografki Oksany Kostoń-Vailo.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zespół jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski, kilkukrotnym Mistrzem Europy Wschodniej, Mistrzem Europy, laureatem wielu konkursów krajowych oraz międzynarodowych. Tancerki zespołu mają liczne osiągnięcia nie tylko w kategoriach grupowych, ale również w kategoriach solowych.

Na piątkowy koncert obowiązują zaproszenia, które można zarezerwować  pod numerem: 509 541 735.

(oprac. jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama