Adrianna Mazur, internautka, która poruszyła sieć, by pomóc panu Józefowi, ulicznemu rzeszowskiemu muzykowi, któremu ukradziono akordeon, wręczyła mu nowy instrument.

„Wiem, że wszyscy z niecierpliwością na to czekacie. Oglądam i się wzruszam. Jestem szczęśliwa. Pan Józef również, Wy też bądźcie to Wasza zasługa. Dziękuję z całego serca wszystkim, w szczególności OSOBIE dzięki której marzenie pana Józefa (i moje niewątpliwie również) mogło zostać spełnione. Nie jestem w stanie napisać więcej” – napisała dzisiaj (25 lutego) Adrianna Mazur na swoim Facebooku.

Przypomnijmy, że internautka zaapelowała w sieci o pomoc panu Józefowi, którego można spotkać na rzeszowskiego deptakach, grającego na akordeonie. W poniedziałek ktoś ukradł ulicznemu muzykowi sprzęt. Odzew na apel Adrianny Mazur przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Internauci ruszyli z pomocą. Nasz tekst na Facebooku ma już 676 „polubień”, 46 udostępnień i kilka tysięcy wejść (stan na godz. 17:00).

Nie boimy się ciepłych słów

Dzisiaj (25 lutego) Adrianna Mazur wręczyła panu Józefowi nowy akordeon, podarowany przez jednego z internautów, który odpowiedział na apel internautki. „Niesamowite emocje” – napisała. Pan Józef już zaczął grać na akordeonie przy Galerii Rzeszów. Zobaczcie TUTAJ, jak bardzo jest szczęśliwy. Inicjatorka akcji także.

Pani Adrianna na Facebooku napisała również, że poszukiwane jest miejsce, gdzie pan Józef będzie mógł zostawiać na noc akordeon. Najwygodniej byłoby w okolicach Rynku. „Dopóki nic się nie znajdzie, ja go będę wieczorem odbierała i rano zawoziła” – zadeklarowała internautka.

Poszukiwane jest również lokum dla pana Józefa, aby mógł spokojnie zasypiać kilka razy w tygodniu. „ODWIEDZAMY pana Józefa, wrzucamy pieniążki, nie boimy się ciepłych słów!” – zachęca Adrianna Mazur.

Szczęśliwy finał akcji docenili także inni internauci. Pod adresem Adrianny płynął słowa podziwu. „Co tu dużo mówić – oby takich ludzi jak Ty było więcej nie pomniejszając zasług innych”, „Ada jesteś mega!”, Aduś jest moc. Myślę, że w krótkim czasie znajdzie się to wszystko, co pan Józef potrzebuje!!!” – piszą w komentarzach internauci.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama