Śmierć młodego mężczyzny w Rzeszowie. Wypadł z balkonu. Jest śledztwo

4
Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci młodego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w minioną sobotę w Rzeszowie. 

Jak poinformowała Ewa Romankiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, zwłoki młodego mężczyzny znaleziono przy ul. Ropczyckiej. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna był pod znacznym wpływem alkoholu.

– Poślizgnął się na ośnieżonym balkonie i spadł z wysokości jednego piętra, ponosząc śmierć na miejscu – relacjonuje Ewa Romankiewicz.

Prokuratura nie wyklucza jednak innej przyczyny upadku. Z informacji, jakie posiadają śledczy, wynika, że w tym samym czasie razem z mężczyzną, na balkonie przebywała również inna osoba. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Na jej polecenie ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. 

Prokuratura w dalszym ciągu przesłuchuje świadków. Dokładne okoliczności zdarzenia, które poprzedziły dramat, nie są na razie znane. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Masakra jakaś z pierwszego piętra wypasc i odrazu zgon dziwne ale prawdziwe. Najszczersze Kondolencje dla Rodziny Zmarłego Chłopaka.

    • Kondygnacja budynku ma 2,70 cm. Liczy się 3m+ kawałek piwnicy nad ziemią, z metr(?)+ wysokość barierki na balkonie 1 piętra.To daje 5m. Z 5m spaść i się zabić to trzeba mieć dużeeego pecha. Sam spadłem z czereśni z 7-8m i nawet nic sobie nie złamałem.

Comments are closed.