Reklama

W najbliższą środę (27 sierpnia, godz. 18.30) Kino Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy pokaże w ramach Kina Konesera film z Clivem Owenem „Więzy krwi”

Chris (Clive Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Billy Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem.

Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę. Pomaga mu w znalezieniu pracy i kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Marion Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Mila Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą (Zoe Saldana), byłą dziewczynę zabójcy na usługach mafii.

Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (27 sierpnia, godz. 18.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Kino Konesera.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (26 sierpnia) do godziny 22:00.

Mamy również dwa podwójne zaproszenia na film z cyklu Kino Kobiet „Riwiera dla dwojga”. Szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama