Zdjęcie: materiały artysty

Znamy pierwszego artystę, który wystąpi na scenie One Stage podczas 29. Rzeszowskich Juwenaliów. To Tribbs, polski DJ. 

„Przygotujcie się na muzyczny ogień, bo ten chłopak wie, jak rozgrzać tłum do czerwoności. Będzie gorąco, będzie energetycznie, będzie TRIBBS!” – zakomunikował Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, organizator Rzeszowskich Juwenaliów 2024.

Król muzyki klubowej 

Tribbs, właściwie Mikołaj Trybulec, to polski DJ i producent tworzący muzykę z pogranicza takich gatunków jak dance, EDM i trance. Wystąpi drugiego dnia (11 maja) 29. Rzeszowskich Juwenaliów na scenie One Stage. 

Tribbs współpracował już z najlepszymi producentami na scenie, m.in. z Oliverem Heldensem i R3HABem. W 2022 roku był najczęściej słuchanym DJem w Polsce, a jego singiel, Ghost, dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów Hop Bęc radia RMF FM.

Artysta wydał też cover „Zatańczysz ze mną”, który w momencie premiery znalazł się na pierwszym miejscu karty na czasie YouTube. Inne przeboje artysty to „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Ratuj”, „Smak Słów”, „Dzieci wybiegły” czy „Same Stars”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Tribbs współdzielił scenę z takimi gwiazdami sceny elektronicznej jak Tiësto, Acraze czy Mike Williams. Ma też dość obszerną historię z Eurowizją. Artysta produkował utwory dla reprezentacji Czech w 2019 roku, Hiszpanii w 2020 i w Austrii w 2021 roku.

Trzy sceny na juwenaliach

Tribbs jest pierwszym potwierdzonym artystą, który wystąpi na juwenaliowej scenie One Stage podczas 29. Rzeszowskich Juwenaliów. Przez dwa dni odbędzie się na niej 8 koncertów, podobnie jak na dwóch innych scenach: głównej i hip-hop. 

Już wcześniej informowaliśmy, że na scenie głównej wystąpią: Kayah, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Golec uOrkiestra, a na scenie hip-hop: Żabson i PRO8L3M

29. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 10-11 maja na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Tradycyjnie rozpocznie je kolorowy korowód na ulicach miasta. Bilety i karnety możecie kupować na stronie: www.ebilet.pl. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama